Aslan'ın yaz çileği Dzeko

Aslan'ın yaz çileği Dzeko
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 04:52 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 04:38

Didier Drogba'nın takımda kalmasını isteyen Ünal Aysal, buna rağmen alternatif isimler üzerinde çalışmalara başladı. Başkan, Edin Dzeko'yla yeni bir bomba patlatmaya hazırlanıyor Ara transfer döneminin en hareketli takımı olan Galatasaray’da sezon sonu için çalışmalar da şimdiden başladı. Didier Drogba’nın durumunun belirsiz olması nedeniyle yönetim, dünyaca ünlü bir golcü için kolları sıvadı. Ünal Aysal, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Drogba’nın bir sezon daha Sarı-Kırmızılı formayı giymesini istiyor. Ancak Fildişili yıldıza ABD’den gelen cazip teklifler nedeniyle başkanın bu isteği gerçekleşmeyebilir. Ünal Aysal da bu nedenle en az Drogba kadar ses getirecek bir yıldızı takıma kazandırmanın hesaplarını yapıyor. Listenin ilk sırasındaki isim Edin Dezko...

Manchester City’de bir türlü ilk 11’in düzenli oyuncusu olamayan Bosnalı yıldız, Roberto Mancini’nin eski öğrencisi. İtalyan teknik adam da Dzeko’nun alınmasını çok istiyor. Mancini, bu transferin gerçekleşmesi için gerekirse devreye girebileceğini de Ünal Aysal’a bildirdi. Menacerler aracılığıyla kurulan ilk temasta olumlu mesajlar alındı. 27 yaşındaki futbolcuyla yapılacak görüşmenin ardından, Mart ayında Manchester City kulübüyle masaya oturulması bekleniyor.  (fanatik)                           

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.