Galatasaray'ı Serdar'ı İstedi Ama...

Bursaspor Genel Direktörü Ayhan Barışçı, transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 10:30
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 10:28
Galatasaray'ı Serdar'ı İstedi Ama...

Bursaspor Genel Direktörü Ayhan Barışçı, Galatasaray ile oynanan maç öncesinde sarı-kırmızılı ekibin yardımcı antrenörleri Ümit Davala ve Hasan Şaş ile Kazım Kazım'ın Bursaspor'a transferini ve Serdar Aziz'in durumunu konuştuklarını açıkladı.

Radyospor'a konuşan Barışçı, "Serdar Aziz ve Colin Kazım konusunda Ümit Davala ile bir konuşmamız oldu ama bu konudaki kararı yönetim kurulları verecektir. Bizimki sadece fikir alışverişiydi. Serdar altyapımızdan yetişmiş bir oyuncudur. Bizim vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Takas yoluyla transferine sıcak bakmıyoruz. Serdar burada kalmak istiyor." ifadelerini kullanırken, "Sözleşme fesih bedeli ödenerek transferi olabilir mi?" şeklindeki soruya ise şu yanıtı verdi: "Bunlar detaylandırılabilecek konular."

Barışı, sarı-kırmızılı takımın genç golcü Oğulcan Çağlayan ile de ilgilendiğini açıklarken, "Şu anda altyapımızda görev alan bir oyuncu. Galatasaray, son derece etik bir davranış gösterdi. Umarım hem iki kulüp arasındaki bağlardan dolayı hem de futbolcunun menfaati doğrultusunda el sıkışmak bizim görevimizdir. Oğulcan'la ilgili bir takım görüşmelerimiz var. Ama bugün yarın ne olur bilemem." diye konuştu.

Barışçı son olarak Trabzonspor'da son maçta yaşananlar nedeniyle bordo-mavili kulüpten ayrılması beklenen Volkan Şen'e de kapılarının açık olduğunu sözlerine ekledi.