Galatasaray'da 'Sol' Dolacak

Galatasaray'da transfer için gaza basıldı. Sarı-Kırmızılı yönetim Coentrao ve Bruma'dan birisine en geç 1 hafta içinde resmi imza attıracak

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2013 11:35
Değiştirme Tarihi: 29.08.2013 11:33
Galatasaray'da 'Sol' Dolacak

Johan Elmander'in Norwich City'ye kiralanmasının ardından transfer çalışmalarına yeniden start veren Galatasaray'da gözler iki yıldıza çevrilmiş durumda... Öncelikli olarak sol kanada takviye yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar'da Fabio Coentrao ve Bruma için görüşmeler sürüyor.

13 MİLYON EURO

Real Madrid formasını giyen Coentrao'nun bonservisi için 13 milyon Euro'ya anlaşma sağlayan Galatasaray yönetimi Portekizli yıldızı ikna için büyük uğraş veriyor. Bir diğer Portekizli Bruma konusunda ise Sporting Lizbon ile görüşmeler devam ediyor.
Teknik direktör Fatih Terim'in hem savunmanın hem de orta alanın solunda görev yapması nedeniyle Coentrao'ya daha sıcak baktığı belirtiliyor. Yönetimin hedefi 1 hafta içinde iki yıldızdan birisine imza attırmak.

SON TEKLİF: 3 MİLYON EURO

Takvim'in haberine göre; Galatasaray'ın 25 yaşındaki Coentrao'ya 3 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme teklif ettiği ve yanıt beklediği öğrenildi.
Mahkeme kararı sonrasında Bruma'yı elinde tutan Sporting Lizbon gelen teklifleri değerlendiriyor. Portekiz kulübünün, ezeli rakipleri Benfica ve Porto'ya vermek istemediği genç yıldızını Galatasaray'a satmaya sıcak baktığı ifade ediliyor.