Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ayrılırken tüm eşyalarını topladı!

Ayrılırken tüm eşyalarını topladı!

Hollandalı çalıştırıcının Kırmızı Şeytanlar’la anlaşmasından sonra gündeme gelen transfer nedeniyle Wesley Sneijder’in İstanbul’dan ayrılırken tüm eşyalarını topladığı ortaya çıktı.

19.06.2014 10:57

Wesley Sneijder, Manchester United ile söz mü kesti? 1.5 yıldır Sneijder ile ManU arasında var olduğu belirtilen yakınlaşma söylentileri, Van Gaal’in kupa sonrası Hollanda’daki görevini bırakıp Kırmızı Şeytanlar’daki görevine başlayacak olmasıyla ayyuka çıkmıştı.Van Gaal’in, yıldız oyuncuya, kendisini yeni takımında görmek istediğini belirttiği, Sneijder’in de bu teklife ‘Evet’ yanıtı verdiği iddia edildi.

1 aydır gündemdeymişYAKLAŞIK 1 aydır konunun Sneijder’ın gündeminde olduğu ve Hollandalı’nın sezon bitiminde Maçka’daki dairesindeki tüm eşyalarını topladığı ve 14 bavulla İstanbul’dan ayrıldığı ortaya çıktı.Van Gaal nedeniyle ManU’da forma giyemeye sıcak bakan Sneijder için İngiliz ekibinin önereceği bonservis rakamı da G.Saray Yönetimi’nin yol haritasını çizecek. Başkan Ünal Aysal, daha önce yaptığı açıklamada Hollandalı için 20 milyon Euro’luk teklif gelmesi halinde gitmesine izin vereceklerini belirtmişti. (Ali Naci Küçük /Hürriyet)
Yorumlar | 0
üye profil