Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu maç G.Saray'ın hocasını belirleyebilir

Bu maç G.Saray'ın hocasını belirleyebilir

7 Temmuz’da yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Galatasaray’da, Başkan Ünal Aysal’ın takımın başına getireceği teknik direktörü bulabilmesi için, geriye sadece 11 günü kaldı.

26.06.2014 11:55

Lucescu’ya teklif gitti, olmadı. Tuchel tam geliyor derken, son anda vazgeçip yan çizdi! Aysal ise gözünü Almanya’yı çalıştıran Löw ve ABD’nin başında bulunan Klinsmann’a çevirdi.“Kupa’dan sonra görüşelim” cevabını veren iki teknik adam, bugün G Grubu’ndaki son maçlarında saat 19.00’da kozlarını paylaşacak. Sarı-Kırmızılılar daha önce Almanya’yı birlikte çalıştıran Löw ve Klinsmann ikilisinden hangisi elenirse, onunla masaya oturacak.

Advocaat da listedeEğer maçtan beraberlik çıkar ya da gruptaki Portekiz-Gana maçı berabere sonuçlanırsa, hem Almanya hem de ABD grupta devam edecek. Bu durumda Sneijder’ın istediği Dick Advocaat’la görüşmeler hızlandırılacak. 'Löw'ü arayabilirim'Bu arada Klinsmann, “G.Saray, sizi göreve getirmek istiyor. Ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine şu cevabı verdi:“Löw’ü arayarak, F.Bahçe’de geçirdiği günler sonrasında İstanbul ile ilgili bazı ipuçları alabilirim. Ancak şu anda Dünya Kupası’ ndayız. Başka şeyler düşünme şansımız yok.” Mustafa Denizli baskısıÖte yandan teknik direktör konusunda çıkmaza giren G.Saray ’da, Mustafa Denizli ismi daha sık telaffuz edilmeye başlandı. Yabancı alternatiflerin, Mancini’de olduğu gibi risk taşıyacağına dikkat çeken bazı yöneticilerin, “Denizli ligi ve camiayı biliyor” dedikleri öğrenildi.A Grubu’nda ev sahibi Brezilya, saat 23.00’te Hırvatistan’la kozlarını paylaşacak. 20. kezdüzenlenecek olan dev organizasyonda çoksayıda yenilik de futbolseverlerle buluşacak.FIFA Dünya Kupası ilk maçında A Grubu’nda Brezilya, Hırvatistan’la Arena de Sao Paulo’da karşılaşacak. Müthiş maç, (TSİ) 23.00’te başlayacak ve TRT 1’den ekranlara gelecek. 32 takımın katılımı ile düzenlenecek turnuvada çok sayıda yenilik de futbolseverlerle buluşacak. Gol teknolojisi  ve spreyKupada ilk kez serbest vuruşlarda baraj mesafesini ayarlamak için kaybolan köpük boya kullanılacak. ‘GLT’ diye bilinen kale çizgisi teknolojisi de Brezilya’daki Dünya Kupası’nda hayata geçecek. Top kale çizgisini geçince hakemin kol saati titreyecek ve saatte “GOL” yazacak.STAT: Arena de Sao PauloHAKEM: Yuichi Nishimura (Japonya)SAAT: 23.00YAYIN: TRT 1
Yorumlar | 0
üye profil