Galatasaray İtalya Yolcusu

Beko Basketbol Ligi'nin son şampiyonu Galatasaray Liv Hospital, 2013-14 sezonu hazırlık döneminin ilk bölümü için yarın İtalya'nın Bormio kasabasına gidecek.

Yayınlanma Tarihi: 01.09.2013 13:32
Değiştirme Tarihi: 01.09.2013 13:30
Galatasaray İtalya Yolcusu

Sarı-kırmızılı basketbol takımı, kamp çalışmaları için yarın Bormio'ya gidecek.

Yeni sezon hazırlıklarını 14 Ağustos'tan bu yana İstanbul'da sürdüren sarı-kırmızılı takım, İtalya'da 8 gün sürecek ve hazırlık maçlarının yapılacağı kampın ardından 10 Eylül'de yurda dönecek.

Galatasaray Liv Hospital ayrıca, 13-15 Eylül tarihlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleşecek 8. Banvit-TÜBAD Basketbol Turnuvası'nda yer alacak.

Hazırlık döneminin ikinci bölümü için 18 Eylül'de Milano'ya gidecek ve EA7 Emporio Armani ile yapacağı hazırlık maçının ardından Sardinya adasına geçecek Galatasaray Liv Hospital, 20-28 Eylül tarihlerinde burada iki ayrı özel turnuvaya katılacak.

Galatasaray Liv Hospital'ın Bormio kampı kafilesinde şu oyuncular yer alacak:

Zoran Erceg, Jamont Gordon, Doğukan Sönmez, Göksenin Köksal, Nathan Jawai, Cenk Akyol, Furkan Aldemir, Mutlu Demir, Milan Macvan, Ersin Dağlı, Henry Domercant, Şuacan Pişkin ve Russell Walker.

Milli takımlarda bulunan Manuchar Markoishvili, Carlos Arroyo, Sinan Güler ve Ender Arslan ile tedavisi devam eden Engin Atsür, Bormio kampına katılmayacak.

Kamp çalışmalarının ardından 29 Eylül'de İstanbul'a dönecek Galatasaray Liv Hospital, 4-6 Ekim tarihlerinde Türkiye Kupası Eleme Grubu maçlarının ardından, 9 Ekim'de Fenerbahçe Ülker ile Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda karşı karşıya gelecek.