Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
G.Saray'dan İtalya seferi

G.Saray'dan İtalya seferi

Aysal, Roma'ya gidince kulisler kaynadı: Yeni hoca Spalletti mi! Ancak Başkan "İlle de Hitzfeld olsun" görüşünde. Schuster ve Tuchel hazır bekliyor.

20.06.2014 15:33

Bir hafta içinde yeni hoca belirlenecek.Basketbol kavgası sürerken Başkan Ünal Aysal, eşi Fani Aysal ile birlikte İtalya'ya gitti. Aysal, F.Bahçe maçı öncesinde sahaya çıkmayacaklarını ilan ederken ailece Çizme'nin yolunu tuttu. Haliyle bu gerilimliortamda yapılan aile gezisi de olsa teknik direktör iddialarını gündeme getirdi. Aysal'ın Zenit'ten ayrılan ve boşta olan, ekonomik teknik direktör olarak dikkat çeken Luciano Spaletti'ye teklif götürdüğü iddia ediliyor. İtalyan hoca, Roma'da büyük başarılar kazanmış, ardından Rusya'nın yolunu tutmuş ve 3 yılZenit'te kalmıştı.

İlle de hitzfeld diyorlarAysal'ın 1 numaralı gözdesi olan Otmar Hitzfeld, 30 milyon euroluk bütçe isterken Löw konusunda bekleniyor. Bazı yöneticiler de "İlle de Hitzfeld olsun" görüşünde. Yine Bernd Schuster ise gelmeye hazır. Yine 40 yaşındaki Alman teknik direktör Thomas Tuchel ile temaslar sürüyor. Klopp'a benzetilengenç hoca, Mainz'den ayrıldı ve geleceğin en önemli hoca adaylarından birisi. Raporlar yönetime gelecekAdeta hoca adayı enflasyonu yaşanan G.Saray'da tüm bunlara rağmen net bir karar verilebilmiş değil. "Bir hafta içinde hocamızı belirleriz" açıklaması yapan Ünal Aysal, tüm teklifleri değerlendirdiktensonra raporu yönetim kurulu ile masaya yatıracak ve yeni hocayı da açıklayacak. Ancak Florya'yagelecek yeni hocanın belirlenmesinde Sportif Direktör Erdal Keser önemli rol oynayacak. (Akşam)
Yorumlar | 0
üye profil