Galataport nerede? Survivor 2020 final yeri olan Galataport, İstanbul'un neresinde?

Galataport, Survivor 2020 final adresi olması nedeniyle merak ediliyor. TV8'in izlenme rekorları kıran programı Survivor 2020'nin Büyük Finali, 13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü yapılacak. Canlı yayında gerçekleştirilecek Survivor 2020 Büyük Finali, İstanbul'da Galataport'ta yapılacak. Yarışmanın takipçileri ise Survivor final adresi olan Galataport'u araştırmaya başladı. Peki, Survivor 2020 final yeri olan Galataport nerede, İstanbul'un neresinde?

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 20:03
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 20:03
Galataport nerede? Survivor 2020 final yeri olan Galataport, İstanbul'un neresinde?

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020 Büyük Finale hazırlanıyor. TV8 ekranlarında canlı olarak ekrana gelecek Survivor Büyük Finali bu akşam (13 TEmmuz Pazartesi) ve 14 Temmuz Salı günü ekrana gelecek. Acun Ilıcalı, Survivor final yerini geçen hafta açıklamıştı. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 final yeri için" Survivor'ın büyük finali İstanbul'da Galataport'ta boğazda olacak. İstanbul boğazının en güzel noktalarından biri olacak. Turistlerin akın edeceği Galataport, bizim için inşaata ara verildi. Bize özel hazırlanıyor ve finali Galataport'ta yaşayacaksınız" demişti. Heyecanla beklenen Survivor 2020 Büyük Finali öncesinde Galataport nerede, Galataport İstanbul'un neresinde araştırmaya başladı. İşte Survivor final adresi olan Galataport hakkında merak edilenler...

GALATAPORT NEREDE? SURVİVOR FİNAL YERİ GALATAPORT

Survivor finalinin bu sene yapılacağı yer olan Galataport, İstanbul Karaköy'de bulunuyor. Yapım aşaması halen sürdürülen Galataport'un inşaatı, Survivor finali için şimdilik durdurululdu ve özel olarak Survivor finali için bir bölümü hazır hale getirildi. Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Galataport veya Salı Pazarı Kurvaziyer Limanı Projesi, Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesi. Proje kapsamında yeni bir kruvaziyer terminali, bekleme alanları, biletleme kontuarları, devlet otoriteleri için kullanım alanları, duty free dükkanları, teknik alanlar, otel, restoran ve diğer ticari işletmeler inşa edilmesi hedeflenmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.