Fransız bilim insanlarından kritik koronavirüs açıklaması!

Yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili Fransız bilim insanlarından şoke eden bir açıklama geldi. 2019 yılının kasım ayına işaret eden bilim insanları, binlerce röntgen filmini inceledi ve koronavirüs bulgularını ortaya çıkardı. Uzman isimler, koronavirüsün 2019'un kasım ayında Avrupa'ya geldiğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2020 15:01
Değiştirme Tarihi: 01.06.2020 15:01
Fransız bilim insanlarından kritik koronavirüs açıklaması!

Fransa’nın Haut-Rhin bölgesindeki Colmar kentinde bulunan Albert Schweitzer Hastanesi'nden Dr.Michel Schmitt ve ekibinden oldukça kritik bir koronavirüs açıklaması geldi. Binlerce röntgen filmi inceledikten sonra açıklamalar yapan doktorlar, 2019 kasım ayında koronavirüsün Avrupa'ya gelmiş olabileceğine ve bulguları gördüklerini iddia ettiler. Bilim insanları göğüs filmini incelerken koronavirüs ile benzer iki bulgu belirledi.

2 BİN 500 RÖNTGENDE KORONAVİRÜS BULGUSU

Dr. Schmitt ve ekibinin 16 - 18 Kasım 2019 tarihleri arasında çekilen göğüs filmlerini analizi sırasında yaklaşık 2 bin 500 röntgende koronavirüs bulgularına benzer bulgular rastlandığı ifade edildi. Sonuçların henüz çıkarılamayacağını ve ekibinin virüsün yayılmasını haritalamak için Ekim'e kadar uzanan X-ışınlarına bakacağını söyleyen Dr. Schmitt , “Geleceği ancak geçmişi anlarsak yönetebiliriz. Bugün bu salgını açıkça anlamıyoruz. Bu hükümetin yönetim stratejisini tamamen değiştirebilir” dedi.