Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fransa'daki saldırı anı kamerada!

Fransa'nın güneyindeki Nice kentinde dün akşam düzenlenen saldırıda 84 kişi öldü, 100'den fazla kişi de yaralandı. Saldırı anı ise böyle görüntülendi.

15.07.2016 09:15

Fransa'nın güneyindeki Nice kentinde 84 kişinin öldüğü, 100'den fazla kişinin de yaralandığı saldırıda teröristlerin kullandığı kamyonun kalabalığın arasına dalması cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kalabalığın arasına kamyonla dalıp ateş açtılar
Fransa'nın güneyindeki Nice kentinde teröristlerin kullandığı kamyon, 14 Temmuz Ulusal Gün kutlaması için toplanan kalabalığın arasına daldı. Düzenlenen saldırıda 84 kişi öldü, 100'den fazla kişi de yaralandı. Bölge Valisi Alpes Maritime, kentte büyük paniğe yol açan saldırıda kamyonun içindekilerin halkın üzerine ateş açtığını ifade etti.

İnsanlar eze eze 2 kilometre boyunca ilerledi
Nice Belediye Başkanı da yaptığı açıklamada, kamyonun son sürat kalabalığın arasına daldığını ve yaklaşık 2 kilometre boyunca ilerlediğini belirtti.

Yaşanan korku ve panik kamerada
Saldırıda kullanılan kamyonun, kalabalığın arasına dalma anı cep telefonu görüntülerine saniye saniye yansıdı. Yaşanan dehşet anlarında vatandaşların panik içinde kaçıştıkları görüldü.

Yorumlar | 0
üye profil