Fotoğraftaki bu detay ihaneti ortaya çıkardı!

ABD'de yaşayan Keny Hayes isimli genç kadın, erkek arkadaşının kendisini aldattığını sosyal medyada gördüğü fotoğraftaki dergi detayı sayesinde öğrendi.

Yayınlanma Tarihi: 07.08.2019 10:04
Değiştirme Tarihi: 07.08.2019 12:06
Fotoğraftaki bu detay ihaneti ortaya çıkardı!

Sosyal medyada erkek arkadaşının bir kadınla samimi pozlarını gören kadın, aldatılıp aldatılmadığını erkek arkadaşına sordu. Genç adam ise fotoğrafın çok eski olduğunu söyleyerek durumu inkâr etti. Ancak kadraja bu yılın şubat ayında çıkmış olan bir derginin girmesi, ihaneti ortaya çıkardı.

VÜCUDUNDAKİ DÖVMELERDEN TANIDI

Hayes, sosyal medyada bir fotoğrafa denk geldi. Söz konusu fotoğrafta erkek arkadaşı, yabancı bir kadın ile samimi bir poz vermişti. Fotoğrafı paylaşan hesap adamın yüzüne bir emoji koyarak onu kamufle etmiş olsa da, adamın vücudundaki dövmelerden kendisi olduğu apaçık görülebiliyordu. Bu olayın ardından Hayes, erkek arkadaşına fotoğrafı gösterip ortada bir ihanet olup olmadığını sordu. Ancak fotoğrafın çok eski olduğu ve ilişkileri henüz başlamadan önce çekildiği yanıtını aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DERGİ İHANETİ ORTAYA ÇIKTI

Aldatıldığından şüphelenen kadın yaşadığı durumu sosyal medya takipçileriyle paylaştı ve ne yazık ki açıklama onları da tatmin etmedi. Şahin gözlü takipçilerinden birisi ise dedektifliğe soyunarak, fotoğrafa arkada görünen derginin bu yılın şubat ayında çıktığını söyledi. Bunun yanında fotoğrafı ilk olarak paylaşan kadın da söz konusu tartışmaya katıldı. Genç adamla daha üç hafta önce ayrıldıklarını ve ilişkisi olduğundan haberdar olmadığını söyledi.