Flappy Bird IOS ve android marketlerden kaldırılıyor!

Flappy Bird IOS ve android marketlerden kaldırılıyor!
Yayınlanma Tarihi: 09.02.2014 10:11 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2014 09:58

Basit olan hayatım çekilmez bir hal aldı, artık nefret ediyorum dedi! 2014 yılının henüz ilk ayından itibaren yılın en popüler oyunları arasına adını yazdıracak olan ve yakaladığı inanılmaz çıkışıyla kıskandıran oyun Flappy Bird'den kötü bir haberimiz var sizlere.

Zaman zaman sosyal medyanın dilinden düşmeyen ve tüm dünyada çılgınlarca indirilip oynanan oyun, hem bağımlılık hem de sinir yapıyor. Oyunu geçmeye çalışan fakat başarılı olamayan milyonlarca kullanıcı ilginç tepkilerde bulunuyor. Oyunun yaratıcısı Dong Nguyen ise oyunun gerçekten büyük bir başarı yakaladığını maddi açıdan da çok yüksek rakamlarda gelir getirdiğini dile getirse de birileri veya bir şeylerden rahatsız olmuş olsun ki Twitter hesabından bugün yaptığı duyuruyla birlikte iOS ve Android marketlerden kalkacağını dile getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Alınan bu kararın davalarla veya başka bir sebepten ötürü olmadığını, oyun geliştirmeye devam edeceğini dile getirdi. Flappy Bird'ü büyük bir başarı olarak değerlendiren geliştirici kendisinin basit olan hayatını berbat bir duruma getirerek, oyunden nefret ettiğini dile getirdi. Anladığımız şu; kısa zamanda yüksek şan şöhret Nguyen'i rahatsız etti.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.