Fırtınanın devirdiği durağın altında can vermişti! İşte son sözleri...

Antalya Kumluca'da dün çıkan fırtınada, devrilen durağın altında kalarak hayatını kaybeden 27 yaşındaki Gülseren Çiçek, toprağa verildi. Çiçek'in eşi Mehmet Çiçek, eşinin kendisiyle son konuşmasını anlattı: "Ben ölüyorum. Gel beni kurtar' dedi. Sesi kesildi" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 15:05
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 15:05
Fırtınanın devirdiği durağın altında can vermişti! İşte son sözleri...

Kumluca'daki fırtına sırasında otobüs beklerken, durağın devrilmesi sonucu demir profillerin altında kalan Gülseren Çiçek, hayatını kaybetmişti. Çiçek'in cenazesi, memleketi Mardin'de toprağa verildi.

Gülseren Çiçek'in tüp bebek tedavisi için doktora gitmek üzere yola çıktığı, otobüs beklerken de üzücü olayın yaşandığını söyleyen eşi Mehmet Çiçek, "Yanıma gelecekti. Beni aradı, 'Geleyim mi?' dedi. Ben de ';Gelemiyorsan, ben seni alayım' dedim. Otobüs durağında beklediğini, kendisinin geleceğini söyledi. Telefonu kapattım. Bir iki dakika sonra tekrar aradı. Havanın bozduğunu ve karardığını söyledi. Eve gitmesini söyledim. 'Rüzgar beni sürüklüyor, gidemem' dedi. Ondan sonra 'Taşlara tutun, ben seni almaya geleceğim veya birini göndereceğim' dedim. Evi aradım telefonu açan yok. Bir yere saklandığını ve beni beklediğini söyledi. Ondan sonra 'Ben ölüyorum. Gel beni kurtar' dedi ve sesi kesildi. Gittim, durağın altında kalmıştı. Fotoğraflarda da gösterdiğim gibi 1 tonluk durağı 2 tane parke taşına bağladıkları için ayrıca suç duyurusunda bulunduk. Elimden geleni yapacağım" dedi.

"BEBEĞİMİZ OLACAKTI"

Eşinin 2,5 yıldır tüp bebek tedavisi gördüğünü ifade eden Mehmet Çiçek, "Bu da tam olumlu bir tedaviydi. Sonuçlara baktık, bu kez olacak gibiydi. O sevinçle bekliyorduk. Hatta 'Sen yorulma geleyim seni alayım' dedim. O da 'Yok ben bekliyorum' dedi. 20- 25 dakika falan otobüs bekledi. 5 dakikada gelmesi gereken otobüs, 25 dakikada geldi. Randevu almıştık, hayallerimiz yarıda kaldı" şeklinde konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)