Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

First Lady Michelle Obama'dan karaoke performansı!

‘First Lady’ Michelle Obama, ünlü İngiliz komedyen James Corden’ın ‘Late Late Night Show’ programının en ses getiren bölümü ‘Carpool Karaoke’ye konuk oldu. Obama, dünyaca ünlü rap şarkıcısı Missy Elliot’la birlikte ‘Get Your Freak On’ şarkısını seslendirdi.

21.07.2016 13:02

Ünlü İngiliz komedyen James Corden, programı 'Late Late Night Show'un en ses getiren bölümü 'Carpool Karaoke' için Beyaz Saray'a gitti. 'First Lady' Michelle Obama ile birlikte bir tura çıkan Corden'ın arabasına ilerleyen dakikalarda dünyaca ünlü rap şarkıcısı Missy Elliot da bindi. Obama, Missy Elliot ile birlikte, ünlü rapçinin hit şarkısı 'Get Your Freak On'u seslendirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

52 yaşındaki First Lady, arabada Beyonce'den 'Single Ladies', Stevie Wonder'dan 'Sign, Sealed, Delivered' gibi şarkıları da söyledi. Ancak programın en ilgi çeken bölümü, Obama'nın rap yapmasıydı. 

First Lady ayrıca, dünyanın her yerinden 62 milyon kız çocuğunun eğitiminin teşvik edilmesi için öncülük ettiği kampanya çerçevesinde yazılan This Is For My Girls (Kızlarım İçin) şarkısını da seslendirdi.

Yorumlar | 0
üye profil