Bu dram spikeri de ağlattı

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 18:13 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 13:59

Van'da ölen çocuğunun cesedini çuvala koyup 16 kilometre giden baba, spikeri de ağlattı. Van'da ölen çocuğunun cesedini çuvala koyup 16 kilometre giden baba, spikeri de ağlattı.

Van'ın Gürpınar ilçesine 80 kilometre uzaklıkta bulunan Yalınca köyü Çeli mezrasında oturan Taş ailesi, rahatsızlanan 3 yaşındaki çocuklarının, yolların kapalı olması nedeniyle hastaneye götüremedikleri için öldüğünü ileri sürmüştü. Hastalanan çocukları Muharrem Taş'ın ihmalden öldüğünü iddia eden Taş ailesi, cenazeyi çuvala koymuş, sırtta 16 kilometre taşıyarak mezradan köye getirmişti.

Habertürk'te gece haberlerini sunan Firdevs Çavuşoğlu, yaşanan bu acı olayın haberini sunarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Haber ile ilgili metin girin!.
 


Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.