Firari Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in ilk görüntüsü

Kırmızı bültenle aranan kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Özer'in yanında yer alan kişinin de arananlar arasında olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2021 17:58
Değiştirme Tarihi: 06.05.2021 17:58
Firari Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer'in ilk görüntüsü

Arnavutluk'a kaçan Faruk Fatih Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ederken, yeni ayrıntılar da gün yüzüne çıkıyor.

Özer'in daha önce, başkent Tiran'da kaldığı otel odası görüntülenmişti. Şimdi de otele giriş anında resepsiyonda işlemlerini yapılırken beklediği fotoğrafa ulaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖZER'İ YALNIZ BIRAKMIYOR

Fotoğrafta Özer, resepsiyondaki görevliye pasaportunu uzatırken görülüyor. Yanındaki kırmızı montlu ise Özer'i Arnavutluk'ta karşılayan, işlerini takip eden ve ona yardım eden kişi. Kırmızı montlu, Özer'i otelde de yalnız bırakmadı.

Faruk Fatih Özer, kırmızı montlu ile geldiği otelde 3 günlük rezervasyon yaptırdı. Ücreti peşin ödedi ancak ikinci günü otelden ayrıldı.

Özer de kırmızı montlu kişi de hala aranıyor.

Kaçmış olma ihtimaline karşı aramalar Karadağ, Kosova ve Kuzey Makedonya'da da yoğunlaştırıldı. Türk polisi bu ülkelerin Interpol polislerini de uyardı. (TRT Haber)