Finalin en yüksek yüzdesini aldılar!

Finalin en yüksek yüzdesini aldılar!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final bölümünde sahneye çıkan Extreme Stars, yaptığı muhteşem gösteri ile stüdyodan büyük alkış topladı.

TV8'de final bölümü ile ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final bölümünde Extreme Stars, performansı ile büyüledi. Final gecesinin en yüksek yüzdesini alan grup, dans ile başladığı şovuna akrobasi hareketleri ile devam etti. Başından sonuna heyecanla seyredilen grup aldıkları yüzde 91'lik olumlu oy ile SMS oylamasına kaldı.

SMS oylaması birincisi kim oldu?
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de seyirci oyları ile finale kadar gelen yarışmacılar, final performanslarında da yine seyircilerin verdiği oylarla SMS oylamasına kaldı. SMS oylamasında en fazla oyu alarak şampiyonluğu kazanan ise Hayatın Ritmini Yakala isimli grup oldu. Ali Taran, Seda Bakan ve Eser Yenenler'in jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2016 yılı şampiyonu verilen oylarla Hayatın Ritmini Yakala oldu.

Yetenek Sizsiniz jüri istatistikleri
Ali Taran, Seda Bakan ve Eser Yenenler'in jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz'de en fazla 'Evet' diyen jüri üyesi Eser Yenenler oldu. Eser Yenenler 138 defa Evet, 47 kez de Hayır oyu verdi. Seda Bakan'ın 125 defa Evet, 58 defa ise Hayır dediği Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Ali Taran ise 96 kez Hayır diyerek yarışmacılara en fazla Hayır oyu veren isim oldu. Ali Taran 88 defa ise Evet oyu kullandı.

Görüntülenme : 300 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 15:40:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin