Film senaryosu gibi olay: Liseli aşıklar 52 yıl sonra kavuşup evlendi

ABD'nin Indiana eyaletindeki Indianapolis şehrinde yaşayan ve 52 yıl önce lisenin gözde aşıkları olan Donna ile Joe, yıllar sonra mutluluğa kavuştu. İkiliyi bir araya getiren ise, yıllar önce evlatlık verilen biyolojik kızları Laura'nın yoğun çabası oldu. İşte filmlere konu olacak hikayenin ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 14:55
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 14:55
Film senaryosu gibi olay: Liseli aşıklar 52 yıl sonra kavuşup evlendi

ABD'nin Indiana Eyaleti'nde film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı. 52 yıl öncesine dayanan bu olaya göre, lisede sevgili olan Donna Horn ve Joe Cougill çiftinin bu ilişki sonucunda bir bebek sahibi olacakları ortaya çıktı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bunu öğrenen Donna'nın babası, görüşmeyi yasakladı. 1968 yılında ise Donna doğum yaptı. Donna'nın ailesi bu bebeği evlatlık olarak verdi. Aradan yıllar geçti ve Donna'nın kızı email üzerinden annesine ulaşmayı başardı ve 'ben senin kızınım' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yerel medya çiftin biyolojik kızları Laura’nın Donna ile babası Joe'yu 52 yıl sonra bir araya getirmeyi başardığını belirttti. Laura’nın biyolojik anne ve babasının tekrar bir araya gelmesine yardım etmesiyle birlikte çiftin, geçen Mayıs ayında evlendiği öğrenildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.