Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Filiz Hanım O Ses Türkiye sahnesini salladı

Filiz Hanım O Ses Türkiye son bölümde adeta sahnesi salladı. Yaşına rağmen söylediği şarkı ile izleyenleri büyüleyen Filiz Hanım O Ses Türkiye'ye renk kattı.

16.11.2016 14:54

Filiz Hanım, O Ses Türkiye sahnesinde söylediği şarkı ile büyük alkış topladı. O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Belma Tatlıcı, performansı ile iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşleri döndürmeyi başaran Belma Tatlıcı'nın annesi Filiz Hanım programa renk kattı. Kendinden bahsettiği sırada annesinin destek için geldiğini söyleyen Belma Tatlıcı, annesinin de şarkı söylediğini anlattı. Kulise bağlanılarak annesi ile konuşan Acun Ilıcalı, Filiz Hanım'dan bir performans istedi. Daha sonra O Ses Türkiye sahnesine çıkan Filiz Hanım O Ses Türkiye izleyicilerinin sevgisini kazandı. O Ses Türkiye son bölüme Filiz Hanım damga vurdu. Söylediği iki parça ile izleyenleri büyüleyen Filiz Hanım büyük alkış aldı.

O Ses Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen son bölümünde sahneye çıkan Belma Tatlıcı, At Last şarkısı ile sergilediği performans ile Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşleri döndürmeyi başardı. Başarılı performansı ile büyük beğeni kazanan Belma Tatlıcı jürinin isteği ile bir kez  'I Will Always Love You' isimli parçayla performans sergiledi. Performansları ve renkli kişiliği ile büyük beğeni toplayan Belma Tatlıcı, Gökhan ve Hakan Özoğuz'un takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil