Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fernandes'in Olaylı Gecesi

Fernandes'in Olaylı Gecesi

Son dönemde oynadığı futbolla yıldızı parlayan Beşiktaş’ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes(26), eğlendiği iki mekanda da kavga çıkardı, çıkıştaysa gazetecilere saldırdı.

03.12.2012 07:05

Son dönemde oynadığı futbolla yıldızı parlayan Beşiktaş’ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes(26), eğlendiği iki mekanda da kavga çıkardı, çıkıştaysa gazetecilere saldırdı.Sakatlandığı için takımının Orduspor deplasmanına gitmeyen Fernandes, cumartesi gecesi önce Reina’da eğlendi. Portekizli 5 arkadaşıyla gece yarısı mekâna gelen Fernandes’in eğlencesi olaylı başladı. Bir müşteri futbolcunun eşini rahatsız ettiğini öne sürerek bağırmaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.Güvenlik görevlileri anında olaya müdahale etse de barda başlayan gerginlik ilerleyen saatlerde mekânın tuvaletine taşındı. Yeniden devreye giren görevliler gece boyunca iki tarafı da göz hapsinde tuttu. Haber ile ilgili metin girin!.Olayın ardından Fernandes eğlencesine devam etti. Ünlü futbolcu, 05.00’de mekandan ayrıldı. Dışarı çıktığındaysa kendisine “İyi akşamlar” dileyen gazetecilere saldırdı. Alkollü olduğu öne sürülen ve çevresine küfürler yağdıran Fernandes daha sonra 100 metre ilerideki Supper Clup’ta devam etti. Ünlü futbolcunun bu mekanda da başka bir grup müşteriyle sözlü tartışmaya girdiği öne sürüldü. Haber ile ilgili metin girin!.Milliyet
Yorumlar | 0
üye profil