Fenomen şarkıcı Aytekin Kıyga, tıraş ettiği kişi tarafından böyle öldürüldü

Adana Seyhan'da berber kalfası olarak çalışan Aytekin Kıyga, tıraş ettiği kişi tarafından bir gün sonra öldürüldü. Aynı zamanda şarkıcı da olan Aytekin Kıyga'nın, 24 yaşındaki Güney T., tarafından öldürüldüğü ana ilişkin kamera kayıtları da ortaya çıktı. Kıyga'nın, dükkana gelen Güney T.'ye tokalaşmak için elini uzattığı, Güney T.'nin ise yanındaki silahla ateş etmeye çalıştığı görülüyor. 

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 11:36
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 11:36

Adana'nın Seyhan İlçesi Kocavezir Mahallesi'nde 8 Temmuz çarşamba günü bir cinayet işlendi. Berberde kalfalık yapan 44 yaşındaki Aytekin Kıyga, bir gün önce tıraş ettiği 24 yaşındaki Güney T. tarafından vurularak öldürüldü.

İşlenen cinayetin güvenlik kamerası görüntüleri de bugün ortaya çıktı. Görüntülerdeki detaylar ise herkesi şoke etti. Güney  T.'nin berbere gelip bir süre beklediği, daha sonra yanına tokalaşmak için gelen Aytekin Kıyga'nın tam elini uzattığı sırada silahını ateşlemeye çalıştığı görülüyor. Silahın tutukluk yapması sonucu Kıyga zanlının üzerine doğru atılırken, geri çekilen Güney T. sonrasında ateş etmeye başlıyor. 

Otopsisinin ardından toprağa verilen Aytekin Kıyga'nın aynı zamanda şarkıcılık da yaptığı ifade edildi. Çok sayıda klibi olan Aytekin Kıyga'nın binlere kez izlendiği ve takip edildiği öğrenildi.

Kaynak: İHa

Etiketler: aytekin kıyga - adana - berber