Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Fenerbahçe'nin çılgın projesi!

İşte Fenerbahçe'nin çılgın projesi!

Futbolda en yakın rakibine tam 6 puan fark yapan F.Bahçe sezonu amatör branşlarda ligde ve Avrupa'da 9 şampiyonlukla kapatabilir.

04.03.2014 09:21

F.Bahçe, sözde değil özde "Spor" kulübü. Futbol takımı, en yakın rakibine 6 puan fark attı, şampiyonluğun en büyük adayı. Kadın masa tenisi takımı ETTU Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak. Kadın basketbol takımının FIBA Avrupa Ligi'nde yenilgisiz devam ediyor. Erkek basketbol takımı da gruptan çıkma iddiasını sürdürüyor. Voleybol erkek ve bayan takımları da Avrupa kupalarında finale yükseldi. F.Bahçe, böylece bu sezonu ligde ve Avrupa'da 10 kupayla kapatabilir.

1 günde 2 kupaF.Bahçeli yönetici Hakan Dinçay, voleybolda 1 günde 2 Avrupa kupası istediklerini söyledi: "Kadınlarda ikinci maç 29 Mart, erkeklerde ise 30 Mart'ta İstanbul'da olacak. İkisini de ayın 29'una alabilirsek, taraftarlarımıza iki final maçını bir arada izletmiş olacağız. Avrupa'da aynı anda hem erkeklerde hem kadınlarda final oynayan bir Türk spor kulübü hatırlamıyorum. Fenerbahçe hep ilklerin kulübü olmuştur.
Yorumlar | 0
üye profil