Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçeli Futbolculardan Kahkaha Tufanı

Fenerbahçe TV ekranlarında yayınlanan 'Bu da Kaçar Mı?' adlı programın bu haftaki yarışmacıları Dirk Kuyt, Moussa Sow ve Raul Meireles'di.

25.01.2013 11:58

Fenerbahçe TV ekranlarında yayınlanan 'Bu da Kaçar Mı?' adlı programın bu haftaki yarışmacıları Dirk Kuyt, Moussa Sow ve Raul Meireles'di.Oldukça keyifli anlara sahne olan programda Meireles, Kuyt ve Sow hünerlerini gösterdi.Birbirinden komik ve eğlenceli yarışmaların yapıldığı programda kahkahalar havada uçuştu.3 yabancı oyuncunun da keyfinin yerinde olduğu gözlenirken, bibirlerine yaptıkları şakalar görülmeye değerdi.Raul Meireles'in rahat tavırları dikkat çekerken Kuyt ise Portekizli futbolcuya cevap vermekten adeta yoruldu.

Haber ile ilgili metin girin!.Sinirli ve agresif yapısıyla tanınan Sow ise esprilere kendini bırakarak gülmekten kendini alamadı.Yabancı oyuncuların Türkçe derslerine ise çok iyi çalıştıkları görüldü. Oldukça iyi Türkçe konuşan futbolcular tam puan aldı.Bilindiği gibi devre arası kampına Aykut Kocaman tarafından Türkçe ve İngilizce hocaları getirtilmiş, futbolcuların dil problemlerini çözmeleri için özel dersler verilmişti. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil