Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'ye 45 milyon Euro ödeyecek

Fenerbahçe'ye 45 milyon Euro ödeyecek

Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'ye sporsor olmaya hazırlanıyor. TFF Başkanı olduğu dönemde kredisi tükenen Aydınlar'ın, 45 milyon Euro vaadini tutacağı iddia edildi.

09.10.2016 12:42

TFF Başkanı olduğu dönemde 3 Temmuz süreci patlak veren ve süreçteki tutumu ile sarı-lacivertli kulüpteki kredisini tüketen Mehmet Ali Aydınlar'ın 45 milyon euro vaadini yerine getireceği ve erkek basketbol takımına sponsor olacağı iddia edildi.

İstenmeyen adam oldu!
Şike sürecinde kadar Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım'dan sonraki başkanı olarak görülen, ancak 3 Temmuz'daki duruşuyla sarı-lacivertli camianın tepkisini alarak 'istenmeyen adam' durumuna düşen Mehmet Ali Aydınlar hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Yönetime yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre; Aziz Yıldırım'ın karşısına başkan adayı olarak çıkan ancak ezici bir mağlubiyet yaşayan Aydınlar, camiadaki yerini yeniden kazanabilmek için 45 milyon Euro'luk vaadini yerine getirmeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe'nin şike sürecinde Avrupa'ya gidemeyince kaybettiği paraları cebinden ödeyecek olan Aydınlar, "Kandırıldım" diyerek camiadan özür dileyecek.

Kulüp nefes alır
Fenerbahçe'nin haklı çıkması halinde kaybettiği paraları geri ödeme sözü veren, ancak vaadini sürekli erteleyen Aydınlar'ın özellikle paralel ihanet çetesinden sonra yaşananları tekrar değerlendirdiği ve yanıldığını söylediği öne sürüldü.

Aydınlar'ın bu kararını aracılar vasıtasıyla yönetime ilettiği hatta fırsat verilmesi halinde sponsor olarak kulübe destek vermeye de hazır olduğu belirtildi. Daha önce bayan voleybol takımının sponsoru olan Aydınlar erkek basketbol takımının sponsorluğunu üstlenmek istiyor. Eğer iddialar doğru çıkar ve Aydınlar kulübe 45 milyon Euro öderse, Fenerbahçe mali krizden bir anda çıkmış olacak.

Yorumlar | 0
üye profil