Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe resmi teklifini yaptı

Fenerbahçe resmi teklifini yaptı

Fenerbahçe, Pato için resmi teklifini iletti. İtalyanlardan sonra Brezilya basını da girişimleri doğruladı. Pazarlıklar "5 milyon euro+Cristian üzerinden" yapılıyor

11.07.2014 14:52

Fenerbahçe, Pato için resmi teklifini iletti. İtalyanlardan sonra Brezilya basını da girişimleri doğruladı. Pazarlıklar "5 milyon euro+Cristian üzerinden" yapılıyorGeçtiğimiz pazartesi günü İtalyan Sport Mediaset, Fenerbahçe'nin Alexandre Pato için Corinthians kulübüne resmi teklif yaptığı iddiasını ortaya atmıştı. Haberde sarı-lacivertlilerin bir miktar para ve Cristian Baroni'yi teklif ettiği vurgulanmıştı. Elinde Kuyt, Emenike, Sow ve Webo gibi dünya çapında 4 forveti olan Fenerbahçe'nin maliyeti yüksek yeni bir yabancı forveti transfer etmesinin zor olduğu ileri sürülmüştü. Kadrosunu 5+3 kuralına göre yeniden düzenlemeye çalışan ve Stoch'tan sonra 4 yabancısını daha göndermek zorunda olan Fenerbahçe'nin, yeni bir yabancı transferi ile iyice zora düşebileceği belirtilmiş, bu yüzden Çizme basının ortaya attığı bu iddialar pek ciddi bulunmamıştı.

İddialar peş peşe geldiTransferin önündeki tüm bu engellere rağmen Pato iddialarının ardı arkası kesilmiyor. İtalyanların ardından Brezilya basını da 24 yaşındaki forvetin Fenerbahçe'nin bir numaralı transfer gündemini oluşturduğunu ileri sürdü. Foxsport.com, 24 yaşındaki golcü futbolcu için Fenerbahçe'nin Corinthians'a 15 milyon Brezilya reali (yaklaşık 5 milyon euro) ile birlikte Cristian Baroni'yi teklif ettiğini duyurdu. 27 kez formasını giydiği Brezilya Milli Takımı ile 10 kez fileleri havalandıran Pato'nun Juventus, İnter, Tottenham ve Arsenal'in de gündeminde olduğu ancak bu kulüplerden şu ana kadar herhangi bir teklif gelmediği ifade edildi. Haberde, F.Bahçe ile Pato görüşmelerinin ne aşamada olduğu öne çıkarılmadı.(Fotomaç)Muğla'da çekilen en iyi dizi sizce hangisi?
Yorumlar | 0
üye profil