Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe Festivali Perşembe Günü

Fenerbahçe Festivali Perşembe Günü

Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak kabul eden ve son senelerde aynı gün kutlamalar düzenleyen taraftarlar, bu kez çok daha coşkulu bir kutlamaya hazırlanıyor.

17.07.2012 09:25

Kulübün kuruluş yılı olan 1907’yi simgeleyen 19 Temmuz (19.07) tarihini Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak kabul eden ve son senelerde aynı gün kutlamalar düzenleyen taraftarlar, bu kez çok daha coşkulu bir kutlamaya hazırlanıyor.Dünya Fenerbahçeliler Günü, her yıl 19 Temmuz’da, Fenerbahçeliler’in bulunduğu dünyanın dört bir köşesinde çeşitli etkinliklerle kutlanırken, bu sene en büyük organizasyon, İstanbul’da yapılacak. 1907 FEST adı verilen şenlik, Caddebostan’da gerçekleştirilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.Saat 19.07’de başlayacak olan festivalde, lazer gösterileri yapılırken, göğe 3 bin adet Çin feneri bırakılacak. Daha sonra ise Fenerbahçeli ünlü sanatçılar sahne alacak.Sanatçı listesinde yok yokSunuculuğunu Ayşenur Yazıcı’nın yapacağı şenlikte, Petek Dinçöz, Asuman Krause, Eda-Metin Özülkü, Murat Evgin, Alişan, Ercan Saatçi, Hakan Peker, Ferda Anıl Yarkın, Ayla Çelik, Zeliha Sunal ve “Fenerbahçeli olmak ne güzel bir şey” şarkısıyla taraftarların gönlünde taht kuran Ercüneyt Özdemir sahne alacak. En güzel şarkılarını Fenerbahçeliler için söyleyecek olan ünlü sanatçıların sahne alacağı 1907 FEST’e katılımın çok yüksek olması bekleniyor.
Yorumlar | 0
üye profil