Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe Avusturya'da

Fenerbahçe Avusturya'da

Yeni sezon hazırlıklarının 2. etabını Avusturya'da gerçekleştirecek olan Fenerbahçe, Avusturya'nın başkenti Viyana'ya geldi.

16.07.2012 18:31

Yeni sezon hazırlıklarının 2. etabını Avusturya'da gerçekleştirecek olan Fenerbahçe, Avusturya'nın başkenti Viyana'ya geldi.Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel bir uçakla Avusturya'nın başkenti Viyana'ya gelen sarı-lacivertli kafile, 2 saat 30 dakika süren yolculuğun ardından kamp yapacağı Bad Erlach bölgesindeki Linsberg Asia Oteli'ne ulaştı. Çok sayıda taraftar tarafından karşılanan Fenerbahçe kafilesi, bugün TSİ 20.00'da yapacağı antrenmanla 2. etap hazırlıklarına başlayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.  Fenerbahçe'nin 26 kişilik kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:Alex de Souza, Bekir İrtegün, Caner Erkin, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Erten Ersu, Egemen Korkmaz, Mert Günok, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Henri Bienvenu, Mehmet Topuz, Mehmet Topal, Miroslav Stoch, Moussa Sow, Orhan Şam, Özer Hurmacı, Özgür Çek, Recep Niyaz, Salih Uçan, Selçuk Şahin, Semih Şentürk, Serdar Kesimal, Serkan Kırıntılı, Sezer Öztürk ve Volkan Demirel.
Yorumlar | 0
üye profil