Feci olay! Sevgilisinin kızını, yemek yemedi diye bazaya fırlatarak öldürdü!

İngiltere'nin Maidstone şehrinde yaşanan bir olay okuyanların kanını dondurdu. 27 yaşındaki Paul Marsh isimli genç, öğle yemeği yedirmeye çalıştığı kız arkadaşının 3 yaşındaki engelli kızı Jessica Dalgleish'in, yemek yememesine sinirlenerek bazaya fırlattı. Başını bazaya çarpan 3 yaşındaki kız feci şekilde hayatını kaybetti. 

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2022 18:50
Değiştirme Tarihi: 16.01.2022 18:50
Feci olay! Sevgilisinin kızını, yemek yemedi diye bazaya fırlatarak öldürdü!

İngiltere'de kahreden bir olay meydana geldi. Maidstone kentinde ikamet eden 27 yaşındaki Paul Marsh ile aynı yaştaki Hannah Butler, birliktelik yaşamaya başladı. Bu sırada Butler'in 3 yaşındaki engelli kızı Jessica Dalgleish de ikiliyle birlikte kalıyordu.

ÖĞLE YEMEĞİNİ YEMEK İSTEMEDİ

Paul Marsh, evde olduğu sırada 3 yaşındaki kızı öğlen yemeği yemesi için çağırdı ancak küçük kız, öğle yemeğini yemek istemedi. Ardından da Paul Marsh, hem yemeği yemediği hem de maç izlerken kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle 3 yaşındaki çocuğu bazaya doğru fırlattı.

KAFASI BAZAYA ÇARPTI

Küçük çocuk şiddetli şekilde bazaya atılması nedeniyle kafasını bazanın başlığına çarptı. Çarpmanın etkisiyle ağır yaralanan Jessica, eve çağrılan sağlıkçılar tarafından Londra'daki King's College Hastanesi'ne götürüldü. Ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İncelemelerde, küçük kızın defalarca şiddete maruz kaldığı ortaya çıkarıldı.

11 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Maidstone Crown Mahkemesi'nde yargılanmasına başlanan Paul Marsh'a 11 yıl hapis cezası verildi. Ancak Marsh'ın 6 yıl hapiste kaldıktan sonra serbest kalabileceği konuşuluyor. Anne Hannah Butler ise sevgilisine verilen cezayı az bularak, tepkisini dile getirdi.

İlgili Sayfalar: Playlist