Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fatma Nine Yanmıştı Ama...

Fatma Nine Yanmıştı Ama...

780 TL’lik emekli maaşını çeken 80 yaşındaki Fatma Kalyoncu’nun bankın üzerinde unuttuğu el çantası şüphe üzerine fünye ile patlatılmıştı...

09.10.2013 16:59

BOLU’da, bankadan 780 TL’lik emekli maaşını çeken 80 yaşındaki Fatma Kalyoncu’nun bankın üzerinde unuttuğu el çantası şüphe üzerine fünye ile patlatıldı. Cüzdanın içerisinde bulunan paralar paramparça olarak çevreye saçıldı. Fatma Nine bayram öncesi emekli maaşından oldu. Emekli maaşı olan paraları parçalanan Fatma Kalyoncu'nun mağduriyetini gidermek için polis devreye girdi.Bugün öğle saatlerinde, araç trafiğine kapalı İzzet Baysal Caddesi’nde bankın üzerindeki el çantasını görerek şüphelenen vatandaşlar polise ihbarda bulundu.Olay yerine gelen polis ekipleri cadde üzerinde geniş güvenlik önlemleri aldı.İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bomba uzmanı yaptığı incelemenin ardından koruyucu kıyafetini giyerek fünyeyi kurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.Güvenlik şeridinin ardında toplanan vatandaşlar cep telefonlarıyla görüntü çekip, meraklı bakışlarla bomba uzmanını izledi.Bomba uzmanının çantafünyeyle patlatmasının ardından cüzdanın içerisinde bulunan paralar parçalanarak çevreye saçıldı.Polis ekipleri 100 TL’lik banknotları toplayarak delil torbasına koydu.Emekli maaşı olan paraları parçalanan Fatma Kalyoncu'nun mağduriyetini gidermek için polis devreye girdi. Polis, olay yerinde tutulan tutanak ile bin 300 TL parasının hasar gördüğü belirlenen Fatma Kalyoncu ile birlikte bankaya gitti. Parçalanan paralar bankaya verilerek, yerine yenileri verildi.Fatma Kalyoncu emekli maaşını çektikten sonra kendisine kıyafet almaya gittiğini belirterek, "Etek almaya gittim. Daha sonra çantamı kaybettiğimi fark ettim. Kurban Bayramı’nda kurbanlık alacağım para da çantamın içindeydi. Bin 300 TL param vardı" dedi. (DHA)
Yorumlar | 0
üye profil