Fatih Boyacı öfkeden kolayca kurtulma yollarını anlattı

Çağın en önemli sorunlarından biri olan “öfke” ve “öfke kontrolü” konusunu işin uzmanı Fatih Boyacı anlattı

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 11:34
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 11:34
Fatih Boyacı öfkeden kolayca kurtulma yollarını anlattı

Günümüzde yaşam şartları vb. durumlardan dolayı birçok kişinin yaşadığı en belirgin sorunlardan biri öfke ve öfke kontrolünü Access Consciousness Sertifikalı Kolaylaştırıcı Fatih Boyacı anlattı.  Boyacı öfke kontrolüyle ilgili şöyle konuştu; 

Kişiler kendi başlarına bu sorundan kurtulmakta zorluk yaşadıkları için, belirli rahatlatıcı yollara başvurabiliyorlar. 
Aşırı stresli iş yaşamı, sorunlu ilişki ya da evlilikler, maddi problemler beraberinde yoğun ve güçlü stres ya da öfke kontrolü ya da bunun her ikisini de getirebiliyor. 
Bununla baş edemeyen kişiler başta kendilerine, sonrasında çevresindekilere karşı zararlar verebiliyorlar. 
Öfke sorunu yaşayanlarda bir süre sonra bu durum depresyon ya da belirli rahatsızlıkların meydana gelmesine yol açabiliyor. 

Peki öfke kontrolü nasıl yapılabilir?

Öfke kontrolü için yapılacak en kolay birkaç şey; Sorun yaşadığınız yerden bir süre uzaklaşmak. Nefes egzersizleri yapmak, Spor yapmak ya da bunlardan çok daha kolay ve etkili bir yöntem olan Access Consciousness sisteminde yer alan Access Bars seansı almak.

Access Bars Nedir ?

Access Bars, 1990'ların başında Gary Douglas tarafından sunulan elle uygulamalı nazik bir yöntemdir. Kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 enerji barından oluşur. Bu barlar belirli “bars noktalarına” bağlanırlar ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

Bugün Access Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular, hapishane gardiyanları, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

Birisinin bir düğmeye basıp size yeterince iyi olmadığınızı ya da hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen kafanızdaki o sesi susturabildiğini hayal edin. Hayatınız da yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Hafifçe Bars noktalarına dokunun ve sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır.
Access bars seansları öfke ve öfke kontrolü konusunda da size çok ciddi katkı sağlayabilme kapasitesine sahiptir.