Fahriye Evcen eski fit görünümüne kavuştu! Gizli sihirli formülü belli oldu

Fahriye Evcen eski fit görünümüne kavuştu! Gizli sihirli formülü belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 03.01.2020 11:10 | Değiştirme Tarihi: 03.01.2020 11:11

Son günlerin günde mden düşmeyen gözde çifti hiç kuşkusuz Fahriye Evcen ve Burak Özçivit. Geçtiğimiz nisan ayında oğulları Karan'ı kucaklarına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti mutluluklarını perçinlemişti. İşte Fahriye Evcen'in sihirli zayıflama formülü.

Son günlerin günde mden düşmeyen gözde çifti hiç kuşkusuz Fahriye Evcen ve Burak Özçivit. Geçtiğimiz nisan ayında oğulları Karan'ı kucaklarına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti mutluluklarını perçinlemişti. Herkesin merak ettiği Karan bebek yüzünü ilk defa 8 buçuk aylıkken gösterdi. Burak Özçivit'in oğlu Karan ile Fahriye Evcen'i fotoğrafladığı kareler 2019'un son günlerine damga vurdu. Burak Özçivit'in oğlu Karan'a firmalardan teklif yağdı. Sosyal medyanın en çok konuşulan Özçivit ailesinin güzel annesi Fahriye Evcen son olarak 2019'un son saatlerinde yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirdi. Fahriye Evcen'in güzelliği ile büyülediği fotoğrafta doğum kilolarından kurtulduğu ve incecik olduğu dikkatlerden kaçmadı. Peki Fahriye Evcen doğum kilolarını nasıl verdi? İşte Fahriye Evcen'in sihirli zayıflama formülü...

Haber ile ilgili metin girin!.Son günlerin günde mden düşmeyen gözde çifti hiç kuşkusuz Fahriye Evcen ve Burak Özçivit. Geçtiğimiz nisan ayında oğulları Karan'ı kucaklarına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti mutluluklarını perçinlemişti.

Herkesin merak ettiği Karan bebek yüzünü ilk defa 8 buçuk aylıkken gösterdi. Burak Özçivit'in oğlu Karan ile Fahriye Evcen'i fotoğrafladığı kareler 2019'un son günlerine damga vurdu. Burak Özçivit'in oğlu Karan'a firmalardan teklif yağdı.

Bir oyuncak firmasından 1 milyon liralık reklam teklifi bile aldı. Instagram sayfasında bir paylaşımı 50 bin TL'ye kadar çıktı. Tekliflere şimdilik 'Hayır' diyen Burak Özçivit Posta'nın haberine göre oğluna olan düşkünlüğünü 4 aracının plakasına kadar yansıttı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan Özçivit ailesinin güzel annesi Fahriye Evcen son olarak 2019'un son saatlerinde yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirdi.

Fahriye Evcen'in güzelliği ile büyülediği fotoğrafta doğum kilolarından kurtulduğu ve incecik olduğu dikkatlerden kaçmadı. Doğumdan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen emzirdiği için şok diyetlerden kaçtı. Peki Fahriye Evcen doğum kilolarını nasıl verdi? İşte Fahriye Evcen'in sihirli zayıflama formülü...

Fahriye Evcen'in sihirli formülü

● Un, tuz, şekerden uzak durdu.

● Karbonhidrat tüketimini azalttı.

● Hazır gıdalar yerine doğal beslenmeyi tercih etti.

● Sebze ağırlıklı beslendi.

● Günde 2 litre su tüketti.

● Evinin alt katını spor salonu haline getirdi. Aletli jimnastiğin yanı sıra her gün pilates yapıyor.

● Aç bırakan diyetler yerine günde 2 öğün beslenmeyi seçti.

● Akşam 20.00'den sonra bir şey yemiyor.