Fahrettin Koca'nın fotoğrafını paylaştığı kişi konuştu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından maskesini gözüne takıp cam kenarında uyuyan bir kişinin fotoğrafıyla paylaşım yapmıştı. O kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 06.06.2020 18:18
Değiştirme Tarihi: 06.06.2020 18:18
Fahrettin Koca'nın fotoğrafını paylaştığı kişi konuştu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 4 haziran 2020 tarihinde sosyal medya hesabından "Sıfır yeni vaka hedefine ulaşmak için, riske karşı uyanık olalım: Virüs, ağız ve burun yoluyla bulaşıyor. Ağız veya burun açık kalırsa, maske takmış ama gözümüzü gerçeğe kapatmış oluruz. Risk bu kadar mesafesizken uyarıları dinleyelim" notuyla maskesini gözüne takıp cam kenarında uyuyan bir gencin fotoğrafıyla paylaşım yapmıştı.

Koca'nın paylaşımı sonrasında bu gencin kim olduğu merak ediliyordu. Bu kişinin Mersin'in Toroslar ilçesinden market işleten Hamza Tatlı olduğu öğrenildi.

Hamza Tatlı konuyla ilgili olarak, "Günde 19 saat çalışıyorum ve çok yoruluyorum. Cam kenarında otururken gözüme güneş gelince bir anlık refleksle maskeyle gözünü kapattım. Otobüse binerken maskem ağzımdaydı. Yaptığım doğru bir davranış değil biliyorum" ifadelerini kullandı.

İŞTE FAHRETTİN KOCA'NIN PAYLAŞIMI

Haber ile ilgili metin girin!.