Fabrikadan çıktığı günkü gibi: İnternetten bulduğu 1997 model otomobile 70 bin lira verdi

Araba tutkusu kimisi için tarifi olmayan bir duygu. Doğan SLX ise ülkemizde halen en çok tercih edilen ve sadece kullananların bileceği bir hissi tattırıyor. Kırıkkale'de bir kişi, orijinalliğini koruyan ve koltukları üzerindeki koruyucu naylonları bile duran 1997 model Tofaş Doğan SLX için 70 bin lira vererek aracın yeni sahibi oldu. Araba kilometre yapmasın diye, aldığı ilden de çekiciyle getirten kişi, 'satmak için değil sevdiğimiz için aldık' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 11:48
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 11:48
Fabrikadan çıktığı günkü gibi: İnternetten bulduğu 1997 model otomobile 70 bin lira verdi

Kırıkkale'de yaşayan Fatih Yunus Güzel, 1 ay önce Aydın'ın Çine ilçesinde satıldığını öğrendiği 1997 model Tofaş Doğan SLX marka otomobili 70 bin lira ödeyek aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şu zamana kadar yalnızca 8 bin 500 kilometre yol yapan aracı, daha fazla kilometre yapmasın diyerek tuttuğu çekici ile Kırıkkale'ye getirten Fatih Yunus Güzel, 'Sahibinin koruduğu gibi biz de koruyacağız' dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İnternetten araştırma yapılarak alınan araç, orijinalliği ve temizliğiyle de dikkat çekiyor. Herhangi bir sorunu bulunmayan otomobil, değişen parçası da yok. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Aracın ilk sahibi olan Aydınlı Arif Amca'dan satın alındığını söyleyen aracın yeni sahibi Fatih Yunus Güzel, Kilometresi şu anda 8 bin 500 kilometrede orijinal kilometresi. Fabrikadan çıktığıyla fabrika boyası. İçiyle dışıyla fabrikasyon bir araç. Bu aracımızı Aydın'dan Arif amcadan aldık. Kendisi çok güzel korumuş çok güzel bakmış. Kendisi ilk sahibiydi. Biz de bu saatten sonra onun koruduğu kadar korumaya çalışacağız. Sevdiğimiz bir araç şu an aldık bakalım. Aldığımız günden beri taliplisi var. Kar elde etmek için aldığımız araç değil. Biz bunu sevdiğimiz için aldık" dedi.

Kaynak: İHA