!f İstanbul'un Kapanış Filmi Belli Oldu!

!f İstanbul'un Kapanış Filmi Belli Oldu!
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 12:40 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 12:25

!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nin kapanış filmi de belli oldu. Festivalin son filmi 12 yılda çekilen "Boyhood." 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nin 23 Şubat'ta gösterimi yapılacak olan kapanış filmi belli oldu. Buna göre Richard Linklater'ın 12 yıla yayılan çekim süreciyle şaşırtan ve oyuncularını yaşlanırken ve de büyürken çektiği başyapıtı Boyhood / Çocukluk festivalin kapanış filmi olacak.

Gün Doğmadan Önce (Before Sunrise), Geceyarısından Önce (Before Midnight) ve Gün Batmadan (Before Sunset) gibi mühim bir üçlemeye imza atmış olan Richard Linklater'ın başyapıt olarak nitelenen bu özel projesi, 2002 yılından beri her sene dört oyuncusu ile buluşarak çektiği şaşırtıcı bir film.

Mason (Ellar Coltrane) adlı bir çocuğun ilk okul yıllarından koleje girmesine kadar yaşanan süreçteki büyümesine tanıklık edilen hikayede, bir yandan boşanmış anne ve babası ile olan ilişkilerine tanık oluyoruz, diğer yandan ise Linklater'ın kendi kızı olan Lorelei Linklater canlandırdığı sinir bozucu kız kardeş Samantha ile olan yaşantısına göz atıyoruz. Anne ve baba rollerinde ise iki önemli isim, Patricia Arquette ve Ethan Hawke bulunuyor.

Çocukluk, 23 Şubat Pazar günü 22:00'de Cinemaximum Beyoğlu Fitaş'ta gösterilecek, filmin biletleri ise 10 Şubat'tan itibaren biletix.com, biletix gişeleri ve çağrı merkezlerinin yanında festival sinemalarının gişelerinden satışa sunulacak.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.