Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ezgi Mola ve Burcu Esmersoy İzleyenleri Gülme Krizine Soktu!

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy'un bugünkü konuğu Celal ile Ceren filmi ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Ezgi Mola oldu.

27.01.2013 13:12

Burcu Esmersoy, her hafta sonu çok özel konukların ağırlandığı programda sanattan spora, sinemadan tiyatroya, magazinden siyasete, edebiyattan bilime, birçok alanda “Nedir Ne Değildir” sorusuna yanıt arıyor. Başarılı sunucu Burcu Esmersoy'un bugünkü konuğu Celal ile Ceren filmi ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Ezgi Mola oldu. Ezgi Mola gişe rekorları kıran "Celal İle Ceren" filmini anlattı. İşte Ezgi Mola ve Şahan Gökbakar'ın bir araya gelme hikayesi...İşte Ezgi Mola ve Şahan Gökbakar’ın  “Celal ile Ceren “ filminden yıllar önce yaptıkları “Kolay Gelsin” adlı doğaçlama şov ile izleyenleri gülme krizine soktukları o renkli görüntüler…

Haber ile ilgili metin girin!. Çok zayıfladığını belirten güzel oyuncu 16 kiloyu nasıl verdiğini ve diyet sürecinde neler yaşadığını anlattı. İşte Ezgi Mola'nın formunu koruma sırrı...   Haber ile ilgili metin girin!.   Burcu Esmersoy “Nedir Ne Değildir?” programında daha önce hiçbir konuğuna yapmadığı sürprizi Ezgi Mola’ya yaptı. İşte güzel oyuncuyu şoke eden o sürpriz…   “Celal ile Ceren” filmindeki çalışma arkadaşları Ezgi Mola’yı anlattılar. İşte başarılı oyuncunun setteki halleri ve inanılmaz istekleri…   Haber ile ilgili metin girin!.Ezgi Mola kendini izlediğinde eleştiriyor musun sorusuna ne cevap verdi? İşte Ezgi mola ve yeni filmiyle ilgili yapılan komik söyleşi...   Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil