"Hepsini çok sevdim"

'Hepsini çok sevdim'
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 10:18 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 11:20

Ezgi Mola, oyunculuğuyla son dönemdeki en parlak isimlerden. İz bırakmak istediğini söyleyen Mola, “Benden bir duygu kalsın istiyorum. Hep aynı beklentiler içindeyim ” diyor Ezgi Mola, oyunculuğuyla son dönemdeki en parlak isimlerden. İz bırakmak istediğini söyleyen Mola, “Benden bir duygu kalsın istiyorum. Hep aynı beklentiler içindeyim ” diyor

Şu an hem kendinize hem de yaptıklarınıza baktığınızda neler hissediyorsunuz?
Yaptığım işler içime sindiği için mutluyum.

Peki, kariyerinizden devam edelim. Bu ara en çok konuşulan kadın oyunculardansınız, bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Tercih edilen kişi olmak herkes için güzel bir şey. Hele ki işi duygularıyla çok paralel ilerleyen oyuncular için bu daha da motivasyon yükselten, hoş bir durum. Sadece “Ne mutlu bana” diyebilirim.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin en parlak öğrencilerinden biri olarak görülüyordunuz. Bugüne baktığımızda, hayallerinizin ne kadarını gerçekleştirmiş sayıyorsunuz?
Okurken “Önce bu olacak, sonra böyle olacak” diye hayaller kurmadım. Genel olarak hayata dair işinde başarılı, ne istediğini bilen ve bunu güzel bir şekilde ifade edebilen bir insan olmak istedim hep. Şimdi böyle olabildi mi diye sorarsanız “Evet oldu” diyebilirim.

Haber ile ilgili metin girin!.

KAHRAMANIM PETER PAN

Peki, gelecekle ilgili hayalleriniz neler?
Hayattan yine aynı beklentiler içindeyim. İsterim ki kalp kırmadan, yaptığım işlerle iz bırakayım. Benden bir duygu kalsın isterim izleyenlerde, aslında bu duygu çalıştığım ekiplerde de kalsın isterim.

Bu işi yaparken kahramanlarınız kimlerdi, kimlerden etkilendiniz?
Doğrusunu isterseniz kahramanım yoktu. Ama illa bir kahramandan bahsedeceksek Peter Pan’dan söz edebilirim. Onun gibi en güzel duygumu düşünüp uçabileceğime inanıyorum, o duygu beni hep uçurmuştur çünkü, belki kimse görmez ama ben bilirim.

ŞAHANE BİR EKİPTİ

Bugüne kadar yaptığınız işlerde en çok iz bırakan hangisiydi?
Hiçbir işimi mecburiyetten yapmadım. Olabilir, insan bazen yapmak zorunda kalabilir bazı işleri ama ben oynadığım her karakteri çok sevdim. O dönemlerim, mutlaka o karakterin izlerini taşır.

Gelelim ‘Patron Mutlu Son İstiyor’a. Bu projeye nasıl dahil oldunuz? Nasıl bir ekip çalışması oldu, sette neler yaşadınız biraz anlatır mısınız?
Yılmaz Erdoğan aradı, “Çalışıyor musun?” dedi, çalışmadığımı söyledim ve senaryoyu yolladı. Okudum, hemen “İsterim bu işte olmayı” dedim, çok sevdim projeyi ve Eylül’ü. Tolga’nın (Çevik) filmde başrolde olduğunu duyunca ayrıca sevindim. 

Ardından toplantılar yaptık, sonra prova süreci geldi. Yönetmenimiz Kıvanç Baruönü ile bu iş vesilesiyle tanıştım. Çok güzel tuttu enerjimiz. Sonra bildiğiniz üzere Kapadokya’ya gittik ve çekimler için yaklaşık altı hafta orada kaldık. Şahane bir ekiple, çok keyif alarak mutlu mesut çalıştık ve döndük.

“Metroyu da sarı  dolmuşları da kullanıyorum”

Tatil günleriniz nasıl geçer?
İstanbul’daysam evde vakit geçirmeyi severim.

Bu şehri hiç tanımayan birine anlatmak isteseniz hangi kelimeleri seçerdiniz?
“Etkileyici, alışkanlık yapar, Boğaz’ı gördüğün zaman mutlu olursun” derdim herhalde.

Toplu taşıma kullanıyor musunuz?
Kullanıyorum, en son metroya bindim, sarı dolmuşları da kullanırım.

En sevdiğiniz semt?
Rumelihisarı, Arnavutköy hattı ve Suadiye, Caddebostan.

Haber ile ilgili metin girin!.

Röportajın tamamı Istanbul Life dergisinde.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.