EYS'nin konuğu Ömer Başdoğan kimdir? Nalet Bebe Ömer Başdoğan nereli, kaç yaşında?

Sosyal medyada Nalet Bebe olarak bilinen Ömer Başdoğan, bu akşam Eser Yenenler'in konuğu olacak. 7 Şubat'ta yeni filmi vizyona girecek olan isim merak konusu oldu. Peki, Ömer Başdoğan kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2020 15:47
Değiştirme Tarihi: 06.02.2020 15:47
EYS'nin konuğu Ömer Başdoğan kimdir? Nalet Bebe Ömer Başdoğan nereli, kaç yaşında?

TV8'in talk show programı Eser Yenenler Show'un bu haftaki konuklarından biri de Ömer Başdoğan. Çektiği Vine videoları ile tanınan sosyal medya fenomeninin kim olduğu araştırılmaya başlandı. İşte Nalet Bebe Ömer Başdoğan'ın hayat hikayesi...

ÖMER BAŞDOĞAN KİMDİR?

Ömer Başdoğan, 1990 yılında Ankara'da doğdu. Kamu sektöründe bir dönem çalışmış olan Nalet Bebe, Vine videoları ile sosyal medyada tanında ve meşhur oldu. Sonrasında Youtube ve Instagram etkisini artırması ile Vine popülariteliğini kaybetti. Ömer Başdoğan da Instagram mecrasına atıldı. 7 saniyelik Vine videolarından sonra İnstagram için daha uzun videolar çekmeye başlayan fenomen, bu videolar ile takipçilerini güldürmeyi ve eğlendirmeyi başardı. Ve şu an itirabiyle 1,4 milyon takipçisi var. 

Ömer Başdoğan, sosyal medya için çektiği videolar ile birlikte oyunculuk alanında da yeteneğini gösterdi. 13 Şubat 2019 tarihinde gösterime giren ''Hep Yek 3'' sinema filminde ilk deneyimini yaşadı. Filmde Bağcılar'da yaşayan serseri tip olarak izleyenlerin karşısına çıkan Başdoğan, Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, Yıldırım Memişoğlu, İnan Ulaş Torun ve Serdal Genç gibi oyuncularla yan yana oynadı.

Sonrasında ise 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren Enes Batur Gerçek Kahraman filminde Ömer Başdoğan başrol oyuncuları arasında yer aldı. Ve filmde Enes Batur ile dost olarak yer aldı. 

Son olarak senaristliğini ve başrolünü üstlendiği "Şahane Hayaller" filmi 7 Şubat 2020'de vizyona girecek. Filmde şiir tutkusu nedeniyle bir kitap çıkarmak isteyen Ömer'in başına gelen olaylar konu alınıyor.