Exatlon Cup 2019 yarışmacısı Emre Durak kimdir?

Exatlon Cup 2019'da Türk takımı da yarışacak. Türk takımı yarışmacılarından Emre Durak kimdir? Emre Durak nerelidir ve kaç yaşındadır? Emre Durak ile ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. İşte Emre Durak kimdir? sorusunun yanıtı...

Yayınlanma Tarihi: 24.09.2019 23:31
Değiştirme Tarihi: 24.09.2019 23:31
Exatlon Cup 2019 yarışmacısı Emre Durak kimdir?

Exatlon Cup 2019'da Türk takımında yarışacak isimlerden biri de Emre Durak... Gerek çevikliği ve gerekse çalışkanlığıyla dikkat çeken Emre Durak'ın kim olduğu merak ediliyor. Peki, Emre Durak kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Emre Durak, Survivor 2019'da da dikkat çeken isimlerden biri olmuştu.

Emre Durak kimdir?

Emre Durak, 1997 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi'nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, ekstrem sporlarla ilgilenmektedir. Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunudur. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Emre Durak, hırsı ve azmiyle adından sıkça söz ettirmektedir.