Evli adama bankacı sevgili şoku: Sizi İstanbul'da yaşatmayacağım

İstanbul'da özel bir bankada çalışan J.T., evli M.B. ile aşk yaşıyordu. J.T., M.B.'ye eşinden boşanmasını ve kendisiyle evlenmesi konusunda baskı yapıyordu. Bu baskıya dayanamayan adam, J.T. tarafından ilişkisini eşine söylemekle tehdit edilince de sevgilisinden ayrılma kararı aldı. Bunu sindiremeyen J.T. de intikam almak için türlü yollara başvurdu. M.B.'nin kredi kartı ekstresini karısına gönderdi. Hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı çıkartılan J.T., S.B.'ye, "Sizi İstanbul'da yaşatmayacağım. Siz biteceksiniz. Salaksın, cahilsin, köylüsün' gibi sözler söylediği gerekçesiyle alınan karar kapsamında soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2020 11:14
Değiştirme Tarihi: 11.12.2020 11:14
Evli adama bankacı sevgili şoku: Sizi İstanbul'da yaşatmayacağım

Şaşkınlık yaratan olay İstanbul'da yaşandı. Çalıştığı banka aracılığıyla eski sevgilisi M.B.'nin kişisel bilgilerine ulaşan J.T., M.B.'nin eşine mesaj atarak kredi kartı ekstresini yolladı. Bununla da yetinmeyen bankacı, M.B. adına kredi kartı başvurusunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAREKET İÇERİKLİ MESAJLAR

Olay ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bankacı genç kadın, eski sevgilisinin eşine huzur vermedi. Sürekli olarak telefondan rahatsız etmeye başladığı iddia edildi. İddiaya göre J.T. eski sevgili M.B.'nin eşi S.B.'e 'Sizi İstanbul'da yaşatmayacağım. Siz biteceksiniz' şeklinde söylemlerde bulundu. Bununla birlikte bankacı genç kadın, S.B.'i arayarak 'Salaksın, cahilsin, köylüsün' hakaretlerinde bulunması bardağı taşıran son damla oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KORUMA KARARINA UYMAMIŞ

Eşinin ve bankacı kadının aralarında olan birliktelikleri süreç içerisinde öğrenen S.B., daha önceden kendisini rahatsız etmesinden dayanamayıp J.T. hakkında koruma kararı aldırdı. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran genç kadının talebini kabul eden mahkeme, 1 ay süreyle mağdur S.B.'nin korunmasına karar verdi. Koruma kararına uymayan sürekli olarak kendisine hakaret ve tehdit içerikli mesajlarla rahatsız etmeye devam eden J.T. hakkında savcılığa şikayette bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: SABAH