Evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmen oldu, öğrencisiyle ilişkiye girdi

Modellik yapan Fiona Viotti, evlendikten sonra bu mesleği bırarak öğretmenliğe başladı. Fakat Fiona Viotti'nin adı çok konuşulacak bir skandala karıştı. 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği belirtilen Viotti hakkında soruşturma açıldı ve öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı.

Yayınlanma Tarihi: 18.10.2019 20:36
Değiştirme Tarihi: 18.10.2019 20:36
Evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmen oldu, öğrencisiyle ilişkiye girdi

Güney Afrika'nın tanınan modellerinden Fiona Viotti evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmenlik yapmaya başlamıştı. 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren Viotti hakkında soruşturma açıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlginç olay şu şekilde yaşandı. Modelliği bıraktıktan sonra öğretmen olan ünlü isim Fiona Viotti 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi. Daha sonra genç adam ilişkiyi sonlandırmak istedi. Bunun üzerine Viotti öğrencisine baskı yaptı. Öğretmenini baskısı sonucu çaresiz kalan genç durumu ailesine bildirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜLER İNTERNETE YÜKLENDİ
Bunun üzerine genç adamın ailesi durumu okul yönetimine anlattı. Polis tarafından hakkında soruşturma açılan Viotti, öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı. Polis tarafından yapılan araştırmanın ardından Viotti ile öğrencisinin cinsel içerikli görüntülerinin internete yüklendiği ortaya çıktı. Görüntüleri internete yükleyenin ise Viotti'nin ilişkiye girdiği öğrencisi olduğu ifade edildi.