Evinin camında fotoğrafı çekilen adamın hayatı değişti!

Kırşehir'de yaşayan Kadir Çoban'ın, evinin camında otururken fotoğrafının çekilmesiyle birlikte hayatı değişti. Kadir Çoban bir gazoz firmasının reklam yüzü oldu. Çoban, "İnsanlar, sosyal medyadan beni görüp geliyor. Fotoğraf çektiriyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 12:38
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 12:38
Evinin camında fotoğrafı çekilen adamın hayatı değişti!

Kırşehir’de yaşayan ve evinin camında otururken fotoğrafının çekilmesiyle bir anda hayatı değişen Kadir Çoban mutluluğunu dile getirdi. Evinin camında otururken düğünü öncesi çektirdiği fotoğrafla şehrin gündeminde yer alan Kadir Çoban, gazoz firmasının reklam yüzü olmasından ötürü mutlu olduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

'GÖRENLER FOTOĞRAF ÇEKTİRİYORLAR'

Çoban, “Düğünüm vardı. Evimin balkonunda don gömlek otururken çekilen fotoğrafım kullanıldı. İnsanlar, sosyal medyadan beni görüp geliyor. Fotoğraf çektiriyor. Gazoz firması sahibi benim arkadaşım. Hayırlı olsun. Esnaf da vatandaş da gazozu tercih ediyor. Gazozun her türlü dönüşü bizlere de oluyor” dedi.

Fotoğrafı çektirdiği balkonun yanında da tekel bayi işletmesi yapan Çoban, reklam yüzü olduktan sonra da hayatında değişikliklerle karşılaştığını belirterek yerli ve milli bir gazoz firmasının kendisini sosyal platformlara taşımasının da kendisinde rahatsızlık oluşturmadığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kırşehir'de, iki ay önce çocukluk dönemlerinin hayali olan Özbağ Gazozu firmasını satın alan Umut Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerefattin Uğurlu, Özbağ Gazozu’nun, yurt dışında ve yurt içinde bir çok bölgeye bayiliğinin verileceğini duyurmuştu.