Evcil hayvan sahiplerini buluşturan uygulama çıktı

Evcil hayvan sahiplerini buluşturan uygulama çıktı
Yayınlanma Tarihi: 27.01.2017 11:47
Değiştirme Tarihi: 27.01.2017 13:06

"Satın alma sahiplen" sloganıyla çıkan Petsbook.com'un mobil uygulamaları IOS ve Android platformlarında kullanıma açılmıştır.

Türkiye’nin en büyük evcil hayvan portalı

Evcil hayvan sahiplerini ve tüm hayvanseverleri tek çatı altında buluşturan Petsbook’un akıllı telefon uygulaması çıktı. Artık Petsbook bir tık uzağında.

Apple Store’da yayınlandıktan yalnızca 2 gün sonra favorilere giren Petsbook uygulaması sayesinde can dostlarımız olan hayvanlara çok daha yakın olabilirsin. 

Petsbook’ta ücretsiz evcil hayvan sahiplenebilirsin

‘Satın alma, sahiplen!’ sloganıyla yola çıkan Petsbook’ta yüzlerce evcil hayvan sahiplendirme ilanına ulaşabilir, ilan sahipleriyle görüştükten sonra ücretsiz evcil hayvan sahiplenebilirsin. Eğer senin de sahiplendirmek istediğin bir evcil hayvan varsa, ilan vererek diğer kullanıcılara rahatlıkla erişebilirsin.

Petsbook uygulamasında neler var?

Evcil dostuna profil açıp onunla ilgili paylaşmak istediğin fotoğraf ve videoları paylaşabilir, diğer kullanıcıların paylaştıklarını takip edebilirsin.Evcil hayvan ilanlarından yüzlerce yuva bekleyen cana ulaşabilir, ücretsiz olarak evcil hayvan sahiplenebilirsin. Dilersen kendi ilanlarını da ekleyip bir canın yuva bulmasını sağlayabilirsin.Petsbook yalnızca diğer evcil hayvan sahipleriyle eğlenceli vakit geçirebileceğin bir ortam sunmakla kalmıyor, evcil dostuna dair merak ettiklerine yanıt bulmayı da amaçlıyor. Uzman hekim ve eğitmenler en sık sorulan soruları hem video yoluyla hem yazılı olarak cevaplıyor, konuyla ilgili tecrübesi olan evcil hayvan sahibi kullanıcılar da cevaplarıyla destek oluyor.

Petsbook uygulamasını indirmek için:

Petsbook Android Uygulamasını İndirPetsbook Iphone Uygulamasını İndir