Evangeline Lilly, Ant-Man filmine göz dikti!

Evangeline Lilly, Ant-Man filmine göz dikti!
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 13:53 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 13:39

İçeriği gereğince nasıl bir çizgi roman uyarlaması olacağı merak edilen Ant-Man filmi Michael Douglas'tan sonra bünyesine Evangeline Lilly'i katabilir. Son olarak Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (The Hobbit : The Desolation of Smaug) filminde güzel bir elf'e can veren ünlü aktris Evangeline Lilly şu günlerde başka bir uyarlamaya daha adımını atmak üzere. Bu sefer bir çizgi roman uyarlaması olan Ant-Man'de yer almak isteyen oyuncu Variety'nin haberine göre şimdilik sadece ön görüşme aşamasındaymış. Projede yer alıp almayacağı belirsiz olan oyuncunun muhtemel rolü ise orijinal çizgi romanda bulunmayan bir karakter olabilirmiş.

Edgar Wright'ın yöneteceği filmde senaryona imza atan isim Joe Cornish ve ona destek olan yönetmen Wright. Paul Rudd, Michael Douglas ve Michael Peña'nın kadrosuna katıldığı filmde Lilly, Douglas'ın canlandıracağı Pym'in kızı rolünde karşımıza çıkabilir. Çizgi romanda yer almayan bu karakter, yönetmenin ve senaryo yazarının hikayeye tamamen farklı bir açıdan yaklaşacağı görüşüne yol açıyor. Marvel'ın ise bu dedikodular hakkında şimdilik bir yanıtı yok.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.