Etkinlik ve toplantı organizasyonlarınız için aradığınız her şey bu fuarda!

Etkinlik ve toplantı organizasyonlarınız için aradığınız her şey bu fuarda!
Yayınlanma Tarihi: 07.01.2019 12:59 | Değiştirme Tarihi: 07.01.2019 12:59

ACE of M.I.C.E. EXHIBITION: Etkinlik ve toplantı organizasyonlarınız için aradığınız her şey ACE OF M.I.C.E. fuarında!  

Bir M.I.C.E fuarından ne beklenir?

Türkiye’in ilk ve ‘’tek’’ etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition değişen yüzüyle altıncı defa global MICE endüstrisini ağırlamaya hazırlanıyor. 6. ACE of M.I.C.E. Exhibition 20-22 Şubat 2019’da “Connecting Dots” mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.  

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazarından katılacak 250 uluslararası nitelikli MICE profesyoneli ve 400’ün üzerinde yerel profesyonel,  fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 2019 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelik daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacak. 

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta olmak üzere MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor. 

Bağlantılarınızı arttırmak

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında yurtdışı pazarından katılacak 250 uluslararası nitelikli MICE profesyoneli ve 500’ün üzerinde yerel profesyonel,  fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 2019 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelik daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacak. 

2019 yılı için Uluslararası Hosted Buyer programı kapsamında ağırlanacak firmaların yıllık etkinlik ve toplantı bütçesi 20 Milyar TL’yi aşarken, satın alıcılar ağırlıklı olarak Rusya, Hindistan, Avrupa ve Asya ülkelerinden geliyorlar. Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta olmak üzere MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor. 

6. ACE of M.I.C.E.’ da katılımcılar; kendileri için oluşturulmuş kişiselleştirilmiş pazarlama paketleri en uygun Hosted Buyer’larla networklerini genişletmelerini sağlarken, hizmetlerini en uygun biçimde ve en doğru kitleye sergileme olanağı bulacak.

Eğlenirken Network

ACE of M.I.C.E. her zamanki gibi birbirinden renkli networking etkinlikleriyle katılımcılarına keyifli zamanlar yaşatırken aynı anda bağlantılarını genişletme şansı tanıyor. İlk günün akşamında düzenlenen ‘Gala Yemeği’ ve fuarın ikinci günü gecesinde Beşiktaş Dorock XL’de 1900 kişinin katılımıyla düzenlenecek AMEzing Parti ile fuar katılımcılarını eğlenirken bağlantılarını genişletebilecekleri renkli deneyimler de bekliyor. 

Etkinlik Sektörünü En İyilerinden Dinlemek 

2019 Speakers' Corner Programı Global MICE sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getirmeye devam eden ACE of MICE 2019 Speakers’ Corner programıyla katılımcıları bu sene Deneyimsel Pazarlama & Deneyim Tasarımı, Etkinlik Teknolojileri, Destinasyon Pazarlaması ve Espor konularında dopdolu bir içerik bekliyor. 25 farklı oturumda 40’dan fazla konuşmacının ağırlanacağı 6.ACE  of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines Speaker’s Corner Programının biletleri Mobilet’te satışta!  

Dünyanın en büyük etkinlik yönetimi ve fuarcılık şirketlerinden GES’in Uluslararası Genel Müdür Yardımcısı Jason Popp, Bizbash CEO’su David Adler, Jack Morton Worldwide Kreatif Strateji Direktörü Caspar Mason, Madonna konserleri ve Super Bowl finalleri gibi pek çok şovun yapımcı şirketi Moment Factory ve dünyaca ünlü video mapping şirketi Sila Sveta’dan profesyoneller; yapay zekanın etkinlik tasarımına etkilerinden data kullanımına, multimedya teknolojilerinin yaygınlaşması gibi bir çok konuda sunumlarını gerçekleştirecekler. 

Bunlarla beraber Espor oturumlarında Riot Games, Netmarble gibi firmaların üst düzey yöneticileri, marka ve ajanslardan profesyoneller endüstrinin geleceği ve vaat ettiklerini masaya yatıracak.  

Ayrıntılı bilgi için:Çağkan Öztürkcagkan@turizmmedya.net  ¬| 02164659556 – 05325103170 | http://ameistanbul.com/tr/