Esrarengiz olay: 4 gün sonra ortaya çıkıp yaşadıklarını canlı yayında anlattı

İstanbul Etiler'de 5 gün önce kaybolan İranlı Marjan Ahadi, dün gece saatlerinde bulundu. Annesi Maryam Ahadi, Müge Anlı'ya çıkarak kızının kaçırıldığını ifade ederek yardım talebinde bulunmuştu. Günler sonra ortaya çıkan Marjan, yaşadıklarını bugün Müge Anlı canlı yayınında anlattı. İşte İranlı Marjan Ahadi olayının ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 12:31
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 12:32
Esrarengiz olay: 4 gün sonra ortaya çıkıp yaşadıklarını canlı yayında anlattı

12 Şubat günü Etiler'deki işyerinden çıkan ve o günden bu yana kendisinden haber alınamayan 30 yaşındaki İranlı Marjan Ahadi, dün geec saatlerinde bulundu. 

Annesi ile 3,5 yıldır İstanbul'da yaşayan ve emlak danışmanlığı yapan Ahadi'nin annesi, katıldığı programda 'Kızım tanıdık birileri tarafından kaçırıldı' ifadelerini kullanmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Maryam Ahadi "Kızım Cuma günü akşam saat 18.30’dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunur. Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler. Allah’ın izniyle emniyet kızımı bulacak. Polis bana hala bir bilgi vermedi sadece üzerinde çalıştıklarını söylediler. Ben 6 aydır buradayım kızımın yanına gelmiştim. Kızım 3,5 yıldır burada yaşıyor. Kızım kendisi ressam ama 7-8 aydır emlak danışmanlığı yapıyor" şeklinde konuşmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATTI 

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 30 yaşındaki İranlı Marjan Ahadi ve annesi konuk oldu.

Etiler’den 5 gün önce kaybolan ve annesinin tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia ettiği İranlı Marjan Ahadi, başına gelen ilginç olayı canlı yayında anlattı.

Yolda yürürken bayıltıldığını iddia eden Marjan Ahadi, "Biri beni arkadam tuttu. 'Sakin ol bir şey olmayacak' dedi. Daha sonra bana bir şey koklattılar. Kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde sokakta otuyordum. Ne olduğunu anlayamadım. Kendimi çok güçsüz hissediyordum" ifadalerini kullandı.