Yeniden anne olmak istiyor

Yeniden anne olmak istiyor
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 03:30 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 03:28

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt çiftini tebrik etmek ve kızları Hira'yı görmek için gelen yakınları ve arkadaşları arasında Ece Erken ve Esra Erol ile eşi Ali Özbir'de vardı. Gündüz işleri nedeniyle Akalın'ı ziyarete gelemeyen ünlü simalar akşam saatlerinde hastaneye koştu. Demet Akalın'ın yakın arkadaşı Ece Erken, Hira bebeğin annesine benzediğini söyledi. Ece Erken, "Hira çok güzel bir kız, aynı Demet'e benziyor. Annelik duygularım kabardı. Hira gibi bir bebek olacaksa 10 tane bebek yaparım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİDEN ANNE OLMAK İSTİYOR
Geçtiğimiz haftalarda 2 aylık hamilelik döneminde ikinci çocuğunu kaybeden ve zorlu dönemi yeni atlatan sunucu Esra Erol, eşi Ali Özbir de Demet Akalın ve minik Hira'yı ziyaret etti. Basın mensuplarına yeniden anne olmak istediğini söyleyen Esra Erol, daha sonra Akalın'ın odasına çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 
akşam

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.