Esra Erol'un son bölümüne Ayten Korkmaz damga vurdu: 'Termosumu açınca aşık oldum, kocamı terk ettim'

Esra Erol'un 4 Haziran günü yayınlanan yeni bölümüne 60 yaşındaki Ayten Korkmaz damga vurdu. 27 yıllık eşinden Mustafa Korkmaz için ayrıldığını söyleyen Ayten Korkmaz, 4 yıldır birlikte olduğu Mustafa'nın evi terk ettiğini belirtti. Mustafa Korkmaz'ın geri dönmesi için canlı yayında Esra Erol'dan gözyaşları içerisinde yardım isteyen Ayten Korkmaz, 'Termosumu açsın diye Mustafa'dan yardım istedim, sonra aşık oldum' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 10:40
Değiştirme Tarihi: 05.06.2021 10:40

Esra Erol'un dün yayınlanan programına 60 yaşındaki Ayten Korkmaz damga vurdu. 

Ayten Korkmaz ağlayarak eşi Mustafa Korkmaz için öldüğünü, eşinin her şeyi olduğunu, geri dönmesini istedi. 4 sene boyunca beraber evli olduklarından bahseden Ayten Korkmaz, 3 sene sonra bir kadına gidiyorum dediğini, sonra cezaevine girdiğini anlattı.

KENDİLERİNE LEYLA İLE MECNUN DİYORLARMIŞ

Ayten Korkmaz, 4 yıllık evli olduğunu, 3 senedir eşinin gittiğini dile getirdikten sonra 27 senelik eşinden Mustafa Bey için ayrıldığını açıklayarak eşinin kendisine Leyla dediğini, kendisinin de Mecnun dediğini sözlerine ekledi.

Ayten Korkmaz, "Termosumu açsın diye Mustafa'dan yardım istedim, sonra aşık oldum" dedi.

ESRA EROL SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Ayten Korkmaz'ın canlı yayındaki ifadelerinin ardından Esra Erol'un programı sosyal medyada gündemin ilk sıralarına çıktı. Birçok sosyal medya kullanıcısı konuya ilişkin mesajlar paylaştı.