Esra Erol'un programına damga vuran olay! Hülya'nın kaçtığı Arif canlı yayında...

İnternetten tanışıp sevgili olduğu kişiye kaçan Hülya, Esra Erol'un programına damga vurdu. Önceki gün Hülya'nın eşi Recep, eşinin eve dönmesi için ayaklarına kapanıp gözyaşı dökmüştü. Dün ise programda ilginç anlar yaşandı. Hülya'nın kaçtığı Arif, canlı yayına bağlanarak şaşırtan açıklamalarda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2020 09:51
Değiştirme Tarihi: 24.01.2020 09:51

23 yaşındaki Recep, 1,5 yıl önce evlendiği eşi Hülya'nın internetten tanıştığı Arif isimli kişiyle tanışıp kaçtığını iddia ederek Esra Erol'un programına başvurmuştu. Eşine aşık olduğunu söyleyen Recep, boşanmak istemediğini ve onun eve geri dönmesi istediğini Türkiye'ye gözyaşlarıyla haykırmıştı. 

Sonrasında yaşanan gelişmeler ise yine şaşkınlık yaratmayı başardı. Hülya, kendisinin eve dönmesini isteyen eşine ve ailesine ulaşıp, Konya'da olduğunu ve eve dönmek istemediğini söylemişti. 

Tüm bu yaşananların üzerine önceki gün Hülya ile eşi Recep, Esra Erol'un canlı yayınında karşı karşıya geldi ve yüzleşti. Recep, ağlaya ağlaya eşine, eve dönmesi için adeta yalvardı. Görüntüler ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Recep'in bu görüntüleri birçok kişinin bam teline basmış olacak ki, herkes bir hayli üzüldü Recep'in haline. 

HÜLYA'NIN KAÇTIĞI ARİF CANLI YAYINA BAĞLANDI

Olayların odağındaki üçüncü kişi olan Arif, dün Esra Erol'un programına görüntülü olarak bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hatasının farkında olduğunu söyleyen Arif, Hülya'yı sevdiğini ve onu hiçbir zaman mağdur etmeyeceğini ifade etti. Arif'in sözleri şu şekilde;

*Hatanın farkındayım. Annesine kaç kere boşanmak istediğini söylemiş, annesi kabul etmemiş. Şimdi Habibe hanım çok doğru konuşuyor ya. Telefonda ettiği küfürleri söyleyebilir mi? 

*Hülya'yı seviyorum. Ben küfür etmedim demiyorum. Ben de küfür ettim. Ailem hiçbir zaman arkamda durmadı. Ben 13 yaşından beri çalışıyorum. Şu an ayaklarım altı mosmor Hülya yüzünden. Hülya'ya hiç şiddet uygulamadım. 

*Kaldığımız evlerde hiçbir mağduriyet yaşamadık. Onu hiç yanımdan ayırmadım zaten.