Esra Erol'da şok iddialar: Eşini aldattı, sevgilisi Türkiye'de kalabilsin diye öz babasıyla evlendirdi!

Son dakika haberi... Esra Erol'un programında yine bir hayli ilginç konu işlendi. Programa katılan 3 çocuk annesi Meryem Tarım, 6 yıldır evli olduğu eşinin, yabancı uyruklu bir kadınla aşk yaşadığını ve hatta evlerinin yakınında ona ev tuttuğunu ifade etti. Büyük bir mağduriyet yaşayan Meryem Tarım, eşinin sevgilisinin Türkiye'de kalabilmesi için kendi öz babasına resmi nikah kıydırdığını iddia etti. Tarım'ın bu sözleri karşısında başta Esra Erol ve stüdyodaki herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 12:06
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 12:06
Esra Erol'da şok iddialar: Eşini aldattı, sevgilisi Türkiye'de kalabilsin diye öz babasıyla evlendirdi!

Esra Erol'un programına katılan 3 çocuk annesi 33 yaşındaki Meryem Tarım, eşi Ömer Tarım tarafından mağdur edildiğini iddia ederek Esra Erol'un programına katıldı. Eşi Ömer'in yabancı uyruklu F.T. ile birlikte 3 yıldır aşk yaşadığını söyleyen Tarım, evinin kira olduğunu ve zor günler geçirdiğini ifade etti. 

Eşinin, arka sokaklarında bir daire tutarak sevgilisiyle burada yaşadığını söyleyen Meryem Tarım, 12 yaşındaki oğlunun bile bu ilişkiden haberi olduğunu söyledi. 

Meryem Tarım, "Evleri benim yolumun güzargahında. Ben oradan geçerken eşimin arabasını evin önünde görünce içim yanıyor. Ben evimde çocuklarımla ağlıyorum onlar orada mutlu mesut yaşıyorlar bu adalet mi. Ben hep onların evine gidip huzur vermedim" dedi.

"SEVGİLİSİ SINIR DIŞI EDİLMESİN DİYE ÖZ BABASIYLA NİKAY KIYDIRDI"

Kayınpederinin de eşi ve yabancı uyruklu sevgilisi gibi gazinoda çalıştığını söyleyen mağdur kadın canlı yayındaki sözlerine şöyle devam etti: "Kayınpederim de o evde onlarla yaşıyordu. Sonra bunlar Konya'dan Denizli'ye kaçıp 5-6 ay orada kaldılar. Bu esnada eşim ısrar etmeme rağmen benimle boşanmadı ve sevgilisi sınır dışı edilmesin diye öz babasına resmi nikah kıydırdı. Yabancı uyruklu F.T.'nin resmi nikahı kayınpederimin üstünde dini nikahı ise eşi Ömer Tarım'ın üstünde. Hatta kadın şu an eşimden 3 buçuk aylık hamile."

Kaynak: İHA

Etiketler: Esra Erol