Esra Erol'da akıl almaz ilişki! Karısı doğum yapmaya gittiği esnada başkasıyla evlendi

Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı programda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Karısı doğuma giden adamın aynı gün başkasıyla düğün yapması herkesi şaşkına çevirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 14:53
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 14:53
Esra Erol'da akıl almaz ilişki! Karısı doğum yapmaya gittiği esnada başkasıyla evlendi

Esra Erol'un programına Hatay'dan gelen Elif Bayraktar isimli talihsiz kadın yaşadıklarını canlı yayında anlattığı esnada herkesi hayrete düşürdü. 

Elif Bayraktar, “7 aylık hamileyken eşim tarafından terk edildim. Hamileliğimin son iki ayını ailemin yanında geçirdim. Beni bu sürede hiç aramadı, doğuma gittiğim sırada ise eşimin bir başkasıyla dini nikah kıydığını ve üstüne bir de düğün yaptığını öğrendim.” diyerek yaşadıklarını Esra Erol’a anlattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KARISI DOĞUMA GİTTİ! O İSE AYNI GÜN BAŞKASIYLA EVLENDİ

İddialar üzerine canlı yayına bağlanan ve “Düğün görüntüleri için aramızda ufak bir eğlence yaptık. Ben eşimi terk etmedim, beni o terk etti. Şu an dini nikahlı olduğum eşim Ayşe, çocuğumu ve evli olduğumu biliyor. Eşim Elif evi temizlemiyor, bana sabah kahvaltı hazırlamıyor.” diyerek kendini savunan Tarık’ın bu çıkışlarına Esra Erol, “Evlilik birine yemek yapmak, evi temizlemek değil. Siz bir hayatı paylaşmak üzere evleniyorsunuz, kimseyle kendinize hizmet etmesi için evlenemezsiniz. Evliyken bir başkasıyla nasıl düğün yapabildiniz?” diyerek yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi.